Przyjaciele Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, to stowarzyszenie powstałe z inicjatywy Dziekana Wydziału, a założone przez grupę obecnych i byłych nauczycieli akademickich, a także studentów związanych z Wydziałem Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Stowarzyszenie używa też skrótu: Przyjaciele WOAK.

Naszym celem jest rozwój Wydziału. Wspieramy wszelkie inicjatywy w tym zakresie. Chcemy tworzyć materiały promocyjne, organizować szkolenia, kursy, seminaria i spotkania integracyjne. Organizować współpracę z otoczeniem gospodarczym, a najlepszym studentom fundować stypendia.

Kto może być członkiem? Każdy, komu leży na sercu dobro naszego Wydziału. Zapraszamy zarówno osoby fizyczne, jak i prawne. Członkiem może zostać każdy, kto chce pomóc w realizacji naszych celów.

Deklaracja członkowska

Adres pocztowy:

ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 159

60-594 Poznań

Nr rachunku bankowego: Raiffeisen Bank Polska S.A. 97 1750 0012 0000 0000 3551 1415 z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Władze Stowarzyszenia:

Prezes Zarządu: dr hab. Tomasz Kleiber +48 61-846-63-12 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wiceprezes Zarządu: dr inż. Tomasz Spiżewski  +48 61-846-63-47 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretarz: dr inż. Michał Krzyżaniak +48 61-848-79-92 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skarbnik: dr hab. Maria Morozowska +48 61-848-77-00 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Członek Zarządu: prof. dr hab. Mikołaj Knaflewski +48 61-848-79-68 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 365833007

NIP: 7811935952

KRS: 0000645621

Informacje w KRS

Dzień Ogrodnika i AK 2016-10 (Galeria)

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online