58. Zjazd Polskiego Towarzystwa Botanicznego w Krakowie, pod hasłem „Botanika bez granic”

Szanowni Państwo,
Z prawdziwą przyjemnością pragniemy  powiadomić, że 58. Zjazd Polskiego Towarzystwa Botanicznego pod hasłem „Botanika bez granic” odbędzie się w dniach od 1 do 7 lipca 2019 roku w Krakowie.
Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w tym spotkaniu, mając nadzieję, że szczególna atmosfera naszego miasta będzie sprzyjać wymianie wiedzy, poglądów i doświadczeń badaczy zajmujących się szeroko rozumianą botaniką. Pragniemy, by obrady przyniosły wymierne efekty, a także były okazją do współpracy między pracownikami różnych jednostek naukowo-badawczych.
Liczymy, że spotkanie pod hasłem „Botanika bez granic” zaowocuje nowymi inicjatywami wykorzystania osiągnięć nauk botanicznych w różnych dziedzinach działalności praktycznej oraz  co równie ważne, działaniami na rzecz popularyzacji wiedzy botanicznej.
Zaproponowane sesje terenowe  w  najbardziej atrakcyjne rejony Małopolski dopełnią program 58. Zjazdu PTB.
Bardzo liczymy na Państwa zainteresowanie 58. Zjazdem naszego Towarzystwa i szeroki w nim udział, nie tylko pracowników nauki, doktorantów i studentów, ale także osób pasjonujących się botaniką.
W styczniu bieżącego roku zostanie uruchomiony program rejestracyjny, a na stronie internetowej 58. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Botanicznego będą umieszczane bieżące informacje i uzupełnienia.

Zapraszam do Krakowa

W imieniu Komitetu Organizacyjnego