"Wiosenna" edycja Programu Staży i Praktyk Studenckich w Urzędzie Miasta Poznania

Od 14 stycznia 2017 r. Urząd Miasta Poznania przyjmuje zgłoszenia studentów (on-line) na wiosenną edycję Programu Staży i Praktyk Studenckich.
Edycja wiosenna będzie realizowana w terminie od marca do końca czerwca 2017 r.

Na studentów czeka 76 miejsc w 26 wydziałach i biurach Urzędu Miasta Poznania oraz 8 miejsc w Poznańskim Centrum Świadczeń.

Warunkiem formalnym ubiegania się o staż w UMP jest:

• posiadanie statusu studenta:  II, III, IV, V roku (I/II studiów II stopnia), studiów dziennych, zaocznych, wieczorowych bądź eksternistycznych, uczelni państwowej lub prywatnej,
  • studiowanie kierunku odpowiadającego oczekiwaniom danego wydziału/biura UMP,
  • wypełnienie formularza on-line.

Wnioski będą przyjmowane do 29 stycznia br. - do godz. 23:59.

Po zakończeniu stażu uczestnicy Programu otrzymają zaświadczenie o jego odbyciu wraz z wyszczególnieniem zakresu pełnionych obowiązków.

Studenci naszego Wydziału mogą aplikować o staże w: Wydziale Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, a także Wydziale Ochrony Środowiska.

źródło: http://www.poznan.pl/mim/staz/