Płatne praktyki w firmie Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o.

Od 1 lutego 2017 roku, po raz szósty, rozpoczyna się rekrutacja w ramach programu płatnych praktyk kierowanych do studentów i absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Do tej pory z programu skorzystało ok. 40 studentów i absolwentów, spośród których, zatrudnienie w Spółce znalazło osiem osób.

Harmonogram programu jest następujący:

Etap 1. Styczeń 2017 roku - Kwalifikacje kandydatów.

Etap 2. Luty - Marzec 2017 roku - Rozpoczęcie staży,

• czas stażu absolwenckiego - 3 miesiące,
  • praca: wymiar - w zależności od dydpozycyjności studenta (max. 40 h tygodniowo),
  • zatrudnienie - umowa o staż absolwencki,
  • wynagrodzenie 12,5 zł/h bruttto.

Etap 3. Kwiecień - Maj 2017 roku - Zakończenie stażu.

Szczegółowe informacje dla studentów i absolwentów

CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 26 stycznia 2017 roku

Spotkanie zainteresowanych w dniu 27 stycznia 2017 roku o godz. 10.00 w Biurze PHR Sp. z o.o. w Tulcach, ul. Kasztanowa 5. Spotkanie poprowadzi dr Michał Rokicki - Dyrektor ds. Hodowli.

Bliższe informacje na temat Poznańskiej Hodowli Roślin Sp. z o.o.