Odbyło się seminarium wydziałowe

16 maja br. na Ogrodach odbyło się seminarium naukowe na naszym Wydziale, w którym liczny udział wzięli przedstawiciele wszystkich katedr.

Osiągnięcia naukowe, jak  również problematykę badawczą przedstawili reprezentanci Katedr: Botaniki (dr Sławomir Janyszek), Dendrologii, Sadownictwa i Szkółkarstwa (dr hab. Aleksander Stachowiak i dr Joanna Bykowska), Entomologii i Ochrony Środowiska (dr hab. Marek Bunalski i dr Paweł Sienkiewicz), Fitopatologii i Nasiennictwa (dr hab. Zbigniew Karolewski), a także Fizjologii Roślin (dr Magda Formela i dr Tamara Chadzinikolau).

Na kolejnym seminarium, które planowane jest w połowie przyszłego miesiąca, oczekiwane będą wystąpienia przedstawicieli pozostałych Katedr: Roślin Ozdobnych, Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu, Żywienia Roślin, a także Warzywnictwa.

Z pozdrowieniami,
dr hab. Tomasz Kleiber