logo czarne

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Studiuj na najlepszej uczelni rolniczej w Polsce według rankingu Perspektywy

Informator WOAK

Informacje dotyczące rekrutacji i studiów na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Rejestracja na Narodowy Kongres Nauki otwarta! wtorek, 4 lipca 2017

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Krakowskim Środowiskiem Akademickim zapraszają do udziału w Narodowym Kongresie Nauki, który odbędzie się w Krakowie w dniach 19-20 września 2017 roku.

Narodowy Kongres Nauki będzie stanowił podsumowanie debaty toczonej podczas konferencji programowych NKN w dziewięciu ośrodkach akademickich kraju. Podczas Kongresu zostanie przedstawiony i poddany debacie projekt nowej ustawy o szkolnictwie wyższym.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Narodowym Kongresie Nauki prosimy o zgłoszenie swojego udziału i wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Źródło: strona internetowa MNiSzW

Pogoda na Marcelinie