Niezbędnik Akademicki - wydanie specjalne - Narodowy Kongres Nauki 2017

Szanowni Państwo,

z przyjemnością prezentujemy nowe, bezpłatne e-czasopismo – Niezbędnik Akademicki PWN – skierowane do pracowników naukowych i dydaktycznych, jak również do wszystkich zainteresowanych zmianami i reformami związanymi ze szkolnictwem wyższym w Polsce.

Wydawnictwo Naukowe PWN oraz Wydawnictwo Lekarskie PZWL od początku swojego istnienia dostarczają rzetelnej i wartościowej wiedzy. Chcemy stale wspierać środowisko akademickie, informując o wszystkich zmianach dotyczących polskiej nauki.

Dokładamy wszelkich starań, aby wiedza zawarta w Niezbędniku Akademickim PWN była zawsze na najwyższym poziomie. Dlatego ludzie tworzący z nami kolejne wydania e-czasopisma, to znakomite grono przedstawicieli środowiska akademickiego. Wspólnie z Autorami prezentujemy kompleksowe źródło informacji dla władz uczelni, pracowników naukowych oraz dydaktycznych.

Serdecznie polecamy najnowszy numer Niezbędnika Akademickiego PWN i życzymy miłej lektury.

źródło: www.niezbednikakademickipwn.pl