Wizyta gości z CNARES (Korea Południowa)

W dniu 22 listopada 2017 roku rozpoczęła się na naszym Wydziale wizyta przedstawicieli Chungcheongnam-Do Agricultural Research and Extension Services (CNARES) z Korei Południowej:  dr. Taeg-Yong Choi oraz dr. Hong Ki Yoon. Ma ona związek z podpisanym w bieżącym roku projektem naukowym pomiędzy Wydziałem Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu a CNARES.
Nasi goście odbyli rozmowy między innymi z Prorektorem ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą prof. dr. hab. Krzysztofem Szoszkiewiczem oraz Dziekanem Wydziału dr. hab. Tomaszem Kosiadą. Mieli również okazję do zwiedzenia naszego miasta. Pobyt dr. Choi w Poznaniu zakończył się 26 listopada, tymczasem dr Yoon – kierownik projektu ze strony koreańskiej będzie realizował na naszym Wydziale swoje prace badawcze niemal do końca grudnia.

Dr hab. Tomasz Kleiber
Kierownik projektu (ze strony polskiej)