Duży sukces pracowników naszego Wydziału

Pani prof. dr hab. Barbara Szpakowska i dr inż. Dariusz Świerk z Katedry Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu są współautorami publikacji w renomowanym czasopiśmie naukowym z obszaru nauk o środowisku.

Artykuł pt.: “Influence of stormwater runoff on macroinvertebrates in a small urban river and a reservoir” został opublikowany w Science of the Total Environment. Czasopismo znajduje się na liście A MNiSW (40 punktów) oraz posiada wysoki czynnik wpływu IF=4,9.

Poniżej zamieszony został link, z którego można pobrać artykuł (do 22 lutego 2018 roku):

Arktykuł - wersja elektroniczna

Najbliższe terminy