logo czarne

WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Informator WOAK

Informacje dotyczące rekrutacji i studiów na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Ranking studiów Architektura Krajobrazu
Kierunki rolnicze i leśne 2016

Duży sukces pracowników naszego Wydziału

Pani prof. dr hab. Barbara Szpakowska i dr inż. Dariusz Świerk z Katedry Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu są współautorami publikacji w renomowanym czasopiśmie naukowym z obszaru nauk o środowisku.

Artykuł pt.: “Influence of stormwater runoff on macroinvertebrates in a small urban river and a reservoir” został opublikowany w Science of the Total Environment. Czasopismo znajduje się na liście A MNiSW (40 punktów) oraz posiada wysoki czynnik wpływu IF=4,9.

Poniżej zamieszony został link, z którego można pobrać artykuł (do 22 lutego 2018 roku):

Arktykuł - wersja elektroniczna

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online