logo czarne

WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Informator WOAK

Informacje dotyczące rekrutacji i studiów na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Ranking studiów Architektura Krajobrazu
Kierunki rolnicze i leśne 2016

REKRUTACJA ONLINE NA STUDIA II STOPNIA - OD 10 STYCZNIA 2018 ROKU

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU --- MEDYCYNA ROŚLIN --- OGRODNICTWO

III Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania” - rejestracja do do 27. 02. 2018 roku

Szanowni Państwo,

Pragnę przypomnieć, że zbliżamy się do końca procesu rejestracji uczestników III Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania”,  która odbędzie się 20-21 marca 2018 roku w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Krzyżowej.
Celem konferencji jest wymiana poglądów i prezentacja wyników badań naukowych skoncentrowanych wokół współczesnego rolnictwa. Z tych względów konferencja adresowana jest do pracowników naukowych, doktorantów, studentów, firm oraz osób zainteresowanych tematyka konferencji. Zakres tematyczny Konferencji obejmuje takie zagadnienia, jak:
  • AGROEKOLOGIA
  • PRODUKCJA ROŚLINNA
  • PRODUKCJA ZWIERZĘCA
  • AGROENERGETYKA
  • PRZECHOWALNICTWO PŁODÓW ROLNYCH
  • PRZETWÓRSTWO PŁODÓW ROLNYCH
  • AGROMECHATRONIKA
  • INŻYNIERIA ROLNICZA
  • ROLNICTWO PRECYZYJNE
  • PERSPEKTYWY ROZWOJU ROLNICTWA
  • WSPÓŁCZESNE ROLNICTWO

Rejestracje oraz opłatę konferencyjną należy dokonać do 27.02.2018r.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne poniżej:

www.konferencja-rolnictwo.pl

Zarejestruj się!

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Zapraszamy do udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania”. Wyrażamy nadzieję, że niniejsza inicjatywa wzbudzi Państwa zainteresowanie i w marcu spotkamy się w Krzyżowej. Zwracamy się jednocześnie z prośbą o rozpowszechnienie informacji o konferencji wśród współpracowników oraz osób potencjalnie zainteresowanych konferencją.

Z wyrazami szacunku,
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
mgr inż. Tobiasz Wysoczański
tel. 888 835 320
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank" class="x_moz-txt-link-abbreviated">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online