logo czarne

WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Informator WOAK

Informacje dotyczące rekrutacji i studiów na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Ranking studiów Architektura Krajobrazu
Kierunki rolnicze i leśne 2016

VI Dywany Kwiatowe - 11 maja 2018 r. Park Mickiewicza Poznań

11 maja br. zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Parku Mickiewicza w Poznaniu. Przed budynkiem Teatru Wielkiego w pobliżu fontanny powstanie dywan kwiatowy, przygotowany w ramach VI edycji Poznańskich Dywanów Kwiatowych.

Współorganizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Ogrodnictwa  oraz Koło Naukowe Architektów Krajobrazu. Projekt tegorocznego dywanu został przygotowany przez Studentkę Architektury krajobrazu Weronikę Malcher i nawiązuje do setnej rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Będzie on realizowany przez Studentów związanych z KNAK. Układanie dywanu przewidziane jest na 10 maja i można obserwować jego powstawanie.

Koło Naukowe Architektów Krajobrazu

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online