logo czarne

WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Informator WOAK

Informacje dotyczące rekrutacji i studiów na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Ranking studiów Architektura Krajobrazu
Kierunki rolnicze i leśne 2016

Stowarzyszenie „Przyjaciele Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu” ufunduje stypendia dla studentów I roku

Zarząd Stowarzyszenia „Przyjaciele Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu” podjął decyzję o utworzeniu Funduszu Stypendialnego dla studentów I roku Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Jego celem jest finansowanie i promowanie osób wyróżniających się w nauce, ze szczególnym uwzględnieniem tych, którym warunki materialne utrudniają lub uniemożliwiają podjęcie studiów na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Szczegóły na stronie Stowarzyszenia:

Prezes Zarządu

dr hab. Tomasz Kleiber

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online