Studiuj na NAJLEPSZEJ UCZELNI Rolniczej w Polsce Według Rankingu Perspektywy

Informacje o Rekrutacji na Studia

Informacje dotyczące rekrutacji i studiów na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Elektroniczna rejestracja.


perspektywy2017

Architektura Krajobrazu
Uczelnie rolnicze

Oferta dla szkół średnich

Zapraszamy szkoły średnie do skorzystania z oferty wykładów przygotowanych przez pracowników naszego Wydziału

Wykłady   Warsztaty

Ranking Perspektywy 2018Architektura Krajobrazu
Kierunki rolnicze i leśne

Kiermasz ZIELONY POZNAŃ w Parku Wilsona

„Wiosna, wiosna, ach to Ty”!  pod takim hasłem w dniach 12-13 maja 2018 r. w godzinach od 10.00 do 17.00 przed Palmiarnią Poznańską odbył się kiermasz „Zielony Poznań”, który zainaugurował jubileuszową XXV edycję konkursu o tej samej nazwie.

 

zdj. Piotr Urbański

Podczas kiermaszu, pracownicy i doktoranci Katedry Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz studenci kierunku Architektura krajobrazu udzielali porad w zakresie projektowania ogrodów przydomowych.

W ramach zadania pracowali: w sekcji organizacyjnej: mgr inż. Iwona Huminiecka oraz mgr inż. Jarosław Surma, w grupie ekspertów: pracownicy - dr inż. Anna Dudzińska, dr inż. Agnieszka Wilkaniec i mgr inż. Jarosław Surma oraz doktoranci: mgr inż. arch. krajobrazu Daniel Mikulski i mgr inż. arch. krajobrazu Agnieszka Rosada, a także studenci – Lidia Dudek, Jacek Nowak, Natalia Pawłowska i Julia Preiss (II rok, kierunek Architektura krajobrazu), Wiktoria Gąsiorowska, Oliwia Konopka i Weronika Malcher (III rok, kierunek Architektura krajobrazu).

Przed wejściem do Palmiarni Poznańskiej, w Parku Wilsona, znajdowało się stoisko (stragan), przygotowane i wyposażone przez organizatorów przedsięwzięcia (UM Poznania). Zostało ono oznaczone przez pracowników KTZiAK szyldem „DORADZTWO PROJEKTOWE” – określającym zakres usługi oraz informującym o instytucji udzielającej porad (UPP, WOAK, KTZiAK).

Oprócz tego na straganie znajdowały się: ulotki – reklamujące studia na UPP na wydziale WOAK i gadżety reklamowe UPP (tzw. „smycze”, długopisy), a także materiały i przybory służące do rysowania, katalogi i książki tematycznie związane z poradami.

Pracowano w grupach. W każdym zespole znaleźli się zarówno pracownicy jak i studenci.

Zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami z Kierownikiem Katedry Panem dr. hab. inż. Piotrem Urbańskim oraz z Panią Eweliną Murzydło (Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa UM Poznania) pracowano w sobotę i niedzielę w godzinach 10.00 -16.00.

Dyżury poszczególnych zespołów trwały po 3 godziny.

 

Tekst: mgr inż. Jarosław Surma        

 

zdj. Piotr Urbański