Oferta pracy w Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Bydgoszczy

Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Bydgoszczy zatrudni na stanowisko:

Asystenta w Dziale Agrochemicznej Obsługi Rolnictwa

Miejsce pracy: Bydgoszcz (praca stacjonarna)

Opis stanowiska:

  • dokonywanie wstępnej kontroli dokumentów dostarczonych do Działu Agrochemicznej Obsługi Rolnictwa,
  • opiniowanie planów nawożenia,
  • opracowanie zaleceń ogrodniczych, sadowniczych,
  • współpraca z pracownikami terenowymi w zakresie Agrochemicznej Obsługi Rolnictwa.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe – rolnicze lub ogrodnicze,
  • biegła znajomość komputera (MS Office),
  • wysoki poziom komunikacji interpersonalnej,
  • rzetelność, skrupulatność, dokładność, kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • szkolenia i rozwój zawodowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV i listu motywacyjnego w języku polskim.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Termin składania ofert od 16 lipiec 2018 r. do 31 sierpnia 2018 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami telefonicznie, dopuszcza się wybór kandydata przed dniem zakończenia ogłoszenia.

Kontakt:

OSChR w Bydgoszczy

  1. ul. Powstańców Wielkopolskich 6

85-090 Bydgoszcz

tel. ( 52 ) 322-32-46

strona internetowa: www.oschr-bydgoszcz.pl

Tekst oferty

aktualnosci

Najbliższe terminy

Brak wydarzeń

Prace malarskie studentów AK III ROK

Zaliczenie z Technik Graficznych

Targi pracy 2018

Vw logoWOAK1