Nagroda Miasta Poznania za wyróżniające się prace doktorskie i magisterskie - XV edycja

Szanowni Państwo,
Miasto Poznań organizuje XV edycję konkursu „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską" i „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę magisterską".
Celem konkursu  na najlepsze prace magisterskie i doktorskie obronione na poznańskich uczelniach i w poznańskich placówkach naukowych jest zaangażowanie młodych talentów na rzecz rozwoju miasta oraz promowanie ich osiągnięć.
Na autorów i autorki trzech najlepszych prac doktorskich czekają równorzędne nagrody w wysokości 8.000 zł, a na autorów i autorki trzech najlepszych prac magisterskich trzy równorzędne nagrody w wysokości 4.000 zł.
Do konkursu mogą być zgłaszane prace powstałe we wszystkich uczelniach i placówkach naukowych Poznania, z dziedzin i dyscyplin nauki, które mogą znaleźć zastosowanie w funkcjonowaniu, rozwoju lub promocji Poznania.
Termin przyjmowania zgłoszeń mija 15 listopada 2018 roku.
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące konkursu znajdują się pod tym linkiem.
Pytania dotyczące zgłoszeń i przebiegu konkursu można kierować pod adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w rozpowszechnieniu informacji o konkursie  i rozesłanie tego maila osobom potencjalnie zainteresowanym oraz zamieszczenie informacji na stronie internetowej Uczelni.
Z poważaniem,
Eliza Kania
Pozdrawiam serdecznie/ Kind regards,
dr Eliza Kania
Wydział Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej/
City Development and Foreign Relations Department
Urząd Miasta Poznania/ Poznań City Hall
ul. Za Bramką 1, 61-842 Poznań
tel. +48 61 878 57 48, +48 885 994 873

U w a g a !
Wymaganą dokumentację należy składać do 31 października 2018 roku, w wersji papierowej w Dziekanacie WOAK, a w wersji elektronicznej - na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.