Zebranie Wydziału III Matematyczno-Przyrodniczego PTPN oraz wykład "Fascynujący świat grzybów" 13 listopada 2018 roku

Szanowni Państwo Członkowie i Sympatycy Wydziału III Matematyczno-Przyrodniczego Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk,

Zapraszamy Państwa na wykład otwarty pani mgr inż. Barbary Kudławiec pt. „Fascynujący świat grzybów”, który odbędzie się w dniu 13 listopada 2018 roku o godzinie 17.00 na sali wykładowej w Pawilonie Ekspozycyjno Dydaktycznym w Ogrodzie Botanicznym UAM, przy ul. Dąbrowskiego 165. Wykład nawiązuje do wystawy zdjęć grzybów w skali makro, prezentowanej obecnie w Ogrodzie.

Po wykładzie, około godz. 18.00, zapraszamy Państwa na zebranie Wydziału III Matematyczno-Przyrodniczego PTPN. Wydział ten grupuje naukowców z dziedzin nauk biologicznych, geograficznych, geologicznych i matematycznych. W programie zebrania przewidujemy dwie części. Część otwarta będzie dotyczyła określenia priorytetów i zasad działania Wydziału III Matematyczno-Przyrodniczego PTPN w nowej kadencji na lata 2018-2020.

W części zamkniętej odbędzie się wybór sekretarza naszego Wydziału. Omówione zostaną też kwestie dotyczące funkcjonowania istniejących obecnie komisji.

Liczymy na Państwa niezawodne przybycie.

Z pozdrowieniami,

Justyna Wiland-Szymańska                                                        Małgorzata Mazurek

Przewodnicząca WMP PTPN                                                     Wiceprzewodcząca WMP PTPN