Kierunki studiów
Awanse naukowe
Badania
Promocja i media

BiodivERsA: otwarcie międzynarodowego konkursu poświęconego bioróżnorodności

Szanowni Państwo,

Narodowe Centrum Nauki wraz z konsorcjum BiodivERsA oraz siecią Belmont Forum zaprasza do udziału w konkursie na międzynarodowe projekty badawcze z zakresu bioróżnorodności i ekosystemu pt. “Scenarios of Biodiversity and Ecosystem Services”.

Konkurs obejmuje następujące tematy:

· Development and application of scenarios of biodiversity and ecosystem services across spatial scales of relevance to multiple types of decisions, · Consideration of multiple dimensions of biodiversity and ecosystem services in biodiversity scenarios.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie koordynator międzynarodowego projektu w imieniu całego konsorcjum dokonuje wstępnej rejestracji wniosku, w drugim składa natomiast właściwy wniosek (full proposal). Wstępnej rejestracji należy dokonać do dnia 1 grudnia 2017 r. do godz . 17.00 czasu środkowoeuropejskiego (CET). Termin składania wniosków, tzw. full proposals, upływa 9 marca 2018 r. o godz. 17.00 czasu środkowoeuropejskiego (CET).

O finansowanie mogą się starać grupy badawcze złożone z co najmniej 3 zespołów naukowych pochodzących z co najmniej 3 krajów biorących udział w konkursie.

Szczegółowe informacje o konkursie : https://www.ncn.gov.pl/aktualnosci/2017-10-03-ogloszenie-biodiversa

Hanna Agacińska

Dział Współpracy z Zagranicą