Konkurs na stypendia na słowackich uczelniach

Do 31 października 2017 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu na pokrycie kosztów studiów magisterskich i doktoranckich na Słowacji. W ramach konkursu można uzyskać stypendium na spędzenie 1 lub 2 semestru na słowackich uczelniach. Wysokość stypendium wynosi 350 euro miesięcznie (studenci) lub 580 euro miesięcznie(doktoranci).

Zgodnie z informacjami organizatorów konkurs adresowany jest do studentów, doktorantów, nauczycieli akademickich, badaczy i artystów. W ramach konkursu środki można przeznaczyć m.in. na studia, staże naukowo-badawcze itp.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronie grants.saia.sk oraz scholarships.sk.

Źródło: Zdobywamy granty na badania. Praktyczne porady gdzie i jak zdobyć pieniądze na badania naukowe.