Wykłady otwarte w ramach programu "Akademicki i naukowy Poznań".

W ramach współpracy z Miastem Poznań istnieje możliwość złożenia przez poznańskie uczelnie wyższe wniosków na udzielenie dotacji na organizowane w Poznaniu wykłady otwarte światowej sławy naukowców, specjalistów i artystów, w ramach Programu "Akademicki i naukowy Poznań".

Wnioski powinny dotyczyć wizyt planowanych w miesiącach od września do grudnia 2017 roku, a propozycje należy przesyłać do Wydziału Rozwoju Miasta do dnia 31 lipca br., w wersji elektronicznej oraz papierowej, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na stronie internetowej: www.poznan.pl/mim/studia/idea-programu,p,12973,12974.html

Głównymi kryteriami przy ocenie wniosków będzie ranga zapraszanego gościa i popularnonaukowy charakter wykładu otwartego dla szerokiej publiczności, który sam w sobie może stanowić wydarzenie promujące Poznań.