logo czarne

WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Informator WOAK

Informacje dotyczące rekrutacji i studiów na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Ranking studiów Architektura Krajobrazu
Kierunki rolnicze i leśne 2016

REKRUTACJA ONLINE NA STUDIA II STOPNIA - OD 10 STYCZNIA 2018 ROKU

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU --- MEDYCYNA ROŚLIN --- OGRODNICTWO

Rejs "Darem Młodzieży"

Studentów, marzących o żeglowaniu, zachęcamy do udziału w konkursie, mającym na celu wyłonienie finalistów, którzy wezmą udział w Rejsie Niepodległości dookoła świata.

Rejs odbędzie się na podkładzie "Daru Młodzieży". Weźmie w nim udział polska młodzież, m. in. wyłoniona w konkursie oraz przedstawiciele młodzieży z wybranych krajów świata, do których portów zawinie polski żaglowiec. Rejs pod banderą biało-czerwoną uświetni setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, a jego celem będzie upowszechnienie na świecie wiedzy o naszym kraju i jego roli na mapie świata.

Więcej informacji.

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online