Rejs "Darem Młodzieży"

Studentów, marzących o żeglowaniu, zachęcamy do udziału w konkursie, mającym na celu wyłonienie finalistów, którzy wezmą udział w Rejsie Niepodległości dookoła świata.

Rejs odbędzie się na podkładzie "Daru Młodzieży". Weźmie w nim udział polska młodzież, m. in. wyłoniona w konkursie oraz przedstawiciele młodzieży z wybranych krajów świata, do których portów zawinie polski żaglowiec. Rejs pod banderą biało-czerwoną uświetni setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, a jego celem będzie upowszechnienie na świecie wiedzy o naszym kraju i jego roli na mapie świata.

Więcej informacji.

Najbliższe terminy