W dniu 28 czerwca 2019 roku w Kolegium Zembala, przy ul. Dąbrowskiego 159 nastąpiło otwarcie wystawy pt. „Wystawa z okazji 10-lecia pracowni rysunku, malarstwa i form przestrzennych, założonej przez prof. dra hab. Waldemara Masztalerza”

Pan Prof. dr hab. Waldemar Masztalerz pracował w Katedrze Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu w latach 2008-2012. Był przyjacielem studentów i bardzo cenionym naszym Kolegą. Zmarł nagle 30 grudnia 2012 roku. Zaprezentowane prace wykonali studenci pod kierunkiem Pana Profesora oraz przy pomocy dr sztuki Sylwii Sosnowskiej – organizatorki wystawy.

W otwarciu wystawy wzięli udział: Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą prof. dr hab. Krzysztof Szoszkiewicz oraz Dziekan Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu dr hab. Tomasz Kosiada.