Multiple regulatory mechanisms of tetrapyrrole biosynthesis at the rate limiting step of 5-aminolevulinic acid synthesis - wykład otwarty Profesora Bernharda Grimma

Katedra Fizjologii Roślin Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zaprasza na wykład  organizowany w ramach Polskiego Towarzystwa Genetycznego, który wygłosi Pan Prof. dr Bernhard Grimm z Zakładu Fizjologii Roślin, Instytutu Biologii Uniwersytetu Humboldta w Berlinie  pt. „Multiple regulatory mechanisms of tetrapyrrole biosynthesis at the rate limiting step of 5-aminolevulinic acid synthesis”. Wykład odbędzie się w dniu 13.09.2019 o godzinie 10.00 w auli Kolegium Rungego, przy ul. Wojska Polskiego 52.

Abstract text.pdf

Bernhard Grimm CV incl. Publications.pdf