Dzień Ogrodnika i Architekta Krajobrazu - IV edycja

Czwarta edycja Dnia Ogrodnika i Architekta Krajobrazu odbędzie się w dniu 24 września 2019 r. we wtorek. Miejscem spotkania będzie tradycyjnie siedziba WOAK przy ul. Dąbrowskiego 158 w Poznaniu. Czas pomiędzy godziną 9:30 a 13:45 wypełnią liczne atrakcje. W programie przewidziano wykład pt. „Fascynujący świat warzyw” oraz 15 różnotematycznych pokazów, ćwiczeń i warsztatów prowadzonych przez naszych wykładowców. Przewidziano także wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu fotograficznego „W tajemniczym ogrodzie”. Zajęcia są przewidziane dla uczniów szkół średnich zainteresowanych przyrodą. Udział w imprezie potwierdziło już około 300 osób. Uczestnicy kolejnej edycji tego wydarzenia będą mogli skosztować przepysznej zupy dyniowej. Pogodę zamówiliśmy ładną J.