06.12.2019 - godz. 17:00 - zaproszenie na wykład "Krajobraz multisensoryczny na szlaku św. Jakuba w Hiszpanii"

Szanowni Państwo,
w imieniu Przewodniczącej Wydziału III Matematyczno-Przyrodniczego PTPN dr hab. prof. UAM Justyny Wiland-Szymańskiej zapraszam Państwa na wykład dr Ilony Potockiej:
                              Krajobraz multisensoryczny na szlaku św. Jakuba w Hiszpanii.

Wykład odbędzie się w piątek, 6 grudnia 2019 r. o godz. 17.00, w sali posiedzeń Zarządu PTPN przy ul. Seweryna Mielżyńskiego 27/29 w Poznaniu.
w s t ę p   w o l n y
Po wykładzie planowane jest wspólne posiedzenie prezydium wydziału i kolegium profesorskiego dotyczące między innymi wyboru nowych członków wydziału i tym samym członków zwyczajnych PTPN,

Z wyrazami szacunku,

Ewa Chudzińska