Uwaga Pracownicy, Doktoranci i Studenci

Uwaga!!

PT Pracownicy WOAK, Doktoranci i Studenci

Prodziekan ds. studiów (ogrodnictwo): prof. UPP dr hab. Hanna Dorna - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prodziekan ds studiów (architektura krajobrazu): prof. UPP  dr hab. Wojciech Antkowiak - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik dziekanatu: mgr Monika Cichocka-Kryg, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownicy dziekanatu:
inż. Bożena Nowosad-Hylak (ogrodnictwo), e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Łucja Tycka (architektura krajobrazu), e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziekan WOAK:  prof. UPP dr hab. Piotr Urbański, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.