Komunikat w sprawie zdalnego prowadzenia zajęć

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją, zagrożenia zakażeniem koronawirusem, uruchamiamy platformy wspomagające prowadzenie zajęć drogą elektroniczną (on-line).

Tu są szczegółowe informacje o procedurach ich instalacji oraz wsparciu dla użytkowników.

Proponujemy dla UPP trzy rozwiązania: MS Teams – Moduł Office 365, GoogleEdu i ZOOM.
Uruchomienie narzędzia MS Teams, jest szczególnie dogodne ze względu na wykorzystywane na UPP liczne narzędzia pakietu Microsoft typu Word, Excel, Power Point, Outlook.

Wszystkie proponowane rozwiązania są bezpłatne w wersji podstawowej, istnieje możliwość udostępnienia ich dla wszystkich pracowników i studentów UPP.

Serwis jest na bieżąco aktualizowany i rozbudowywany.

Proszę wszystkich Pracowników i Studentów o zapoznanie się z przeddstawionymi propozycjami.

Prof. UPP dr hab. Piotr Urbański

Dziekan WOAK