Szanowni Państwo,

Nauczyciele Akademiccy,

W związku ze stopniowym  znoszeniem ograniczeń w działalności uczelni, o którym informuje MNiSW, przesyłam Państwu tekst Zarządzenia nr 64 /2020 Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z dnia 15 maja 2020 roku w sprawie umożliwienia organizacji zajęć dydaktycznych wymagających dostępu do laboratoriów […].

Załączam również pismo Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 12 maja 2020 r. zawierające zalecenia dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć laboratoryjnych i klinicznych.

Wdrożenie tych zasad jest warunkiem organizacji zajęć, o których mówi ww. zarządzenie Rektora UPP.

Prorektor ds. Studiów

prof. dr hab. Cezary Mądrzak