Bibliografia Publikacji za pierwsze półrocze 2020 roku - zgłaszanie do 24 lipca br.

Bibliografia Publikacji Pracowników, Uczestników Studiów Doktoranckich i Emerytowanych Pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, dokumentuje wszystkie publikacje (w formie drukowanej lub elektronicznej) pracowników, uczestników studiów doktoranckich i emerytowanych pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Termin zgłaszania publikacji za pierwsze półrocze upływa 24 lipca 2020 roku.

Zachęcamy wszystkich do samodzielnego spawdzania kompletności własnej Bibliografii.

Biblioteka Główna dwa razy w roku, w styczni oraz w lipcu przygotowuje dane sprawozdawcze o publikacjach z bazy Bibliografii UPP i przekazuje je Wydziałom jako import przyrostowy w postaci plików .xml, celem uzupełnienia Modułu Sprawozdawczego Polskiej Bibliografii Naukowej (PBN) - elementu Systemu Informacji o Szkolnictwie Wyższym POL-on”.

Aby Oddział Informacji Naukowej mógł w lipcu przygotować dane do wysłania, to musi je z Katedr otrzymać najpóźniej do 24 lipca 2020 roku.

Rejestracji podlega zgodnie z:

• publikacja w czasopiśmie naukowym oraz innym wydawnictwie ciągłym,
  • monografia,
  • rozdziały monografii,
  • książka, podręcznik, skrypt oraz inne wydawnictwo zwarte,
  • rozdział lub część książki, podręcznika, skryptu lub innego wydawnictwa zwartego,
  • referat, komunikat naukowy opublikowany w materiałach konferencyjnych.

Ciąg dalszy na stronie Biblioteki.