Szanowni Państwo !

Pracownicy, Doktoranci i Studenci

Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Pragnę podziękować całej Społeczności Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu za dotychczasową współpracę, która obejmowała krótki okres sprawowania przeze mnie funkcji dziekana.

Z dniem 1 września 2020 roku powstaje nowy Wydział Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii. Powstaje także nowa katedra: Katedra Roślin Ozdobnych, Dendrologii i Sadownictwa, z połączenia Katedry Roślin Ozdobnych oraz Katedry Dendrologii, Sadownictwa i Szkółkarstwa. Pozostałe katedry dotychczasowego naszego Wydziału, w nowej strukturze, pozostają bez zmian.

Przy tej okazji pragnę wyrazić swoje uznanie dla Państwa codziennej i trudnej pracy związanej z realizacją dydaktyki i działaniami naukowymi na naszym Wydziale.

Życzę dalszych sukcesów i satysfakcji z wypełniania obowiązków. Jestem przekonany, że Państwa zaangażowanie zostanie wykorzystane w nowych strukturach Wydziału.

Łączę wyrazy szacunku i uznania

Dziekan Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

/-/ Piotr Urbański