Informacja dla Studentów V semestru studiów (rok akademicki 2020/2021) kierunku Ogrodnictwo (stadia stacjonarne) i kierunku Architektura krajobrazu (studia niestacjonarne i stacjonarne)

Poniżej załączony plik PDF zawiera tabele z terminarzem dyplomowania dotyczącym zgłaszania tematów prac inżynierskich i ustalenia listy studentów realizujących temat w danej grupie.

Istnieje możliwość zgłaszania tematów autorskich Studentów. Propozycję takiego tematu Student zgłasza u potencjalnego promotora, a przyjmujący zgłoszenie nauczyciel akademicki przekazuje temat do Kierownika grupy inżynierskiej.

Przy większym zainteresowaniu konkretnym tematem należy wziąć pod uwagę średnią ocen ze studiów. Temat autorski nie może być realizowany przez inną Osobę.

Plik PDF ze szczegółowymi informacjami