Komunikat Prodziekana z 23.11.2020 roku

STUDENCI I ROKU NA KIERUNKACH:

OGRODNICTWO i ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

Dzień dobry,

przypominam Państwu o opiekunach I roku. Są nimi:

- na kierunku Ogrodnictwo – dr inż. Jolanta Lisiecka (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- na kierunku Architektura krajobrazu – dr hab. inż. arch. Agnieszka Wilkaniec (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Korzystajcie Państwo z ich doświadczenia i dobrych rad.

Jednocześnie informuję, że we wszystkich sprawach możecie Państwo zgłaszać się do przedstawicieli Samorządu Studenckiego, a mianowicie:

Kierunek Ogrodnictwo: Arkadiusz Andrzejewski (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; 503-397-975; Ogrodnictwo III)

Kierunek Architektura Krajobrazu: Agata Walczak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; 535-955-165; Architektura Krajobrazu IV).

Piotr Urbański

Prodziekan