UPP - Uczymy Prawdziwych Pasjonatów

Centrum Wsparcia i Rozwoju UPP zaprasza Koła Naukowe oraz inne organizacje studenckie, studentów indywidualnie, w grupach bądź razem ze swoimi Opiekunami/Promotorami do udziału w inicjatywie Centrum Wsparcia i Rozwoju UPP UPP - Uczymy Prawdziwych Pasjonatów.

W pokoju nagrań UPP (mieszczącym się w budynku Wydziału Leśnego i Technologii Drewna) planujemy stworzyć krótkie indywidualne nagrania, na których poznamy pasje, zainteresowania naukowe oraz hobby naszych studentów, a następnie zaprezentujemy je w naszych mediach społecznościowych.

Wydarzenie utrzymane jest w konwencji mówienia o pasji z kilku ważnych powodów. Przede wszystkim to skierowanie uwagi na pozytywne aspekty funkcjonowania studentów, również w tym złożonym i pandemicznym czasie. Pasja może stać się przykładem wielu ważnych kompetencji, które mogą wpływać na jakość wykonywania przyszłej pracy. Nie przez przypadek opisujemy swoje zainteresowania w CV, a pracodawcy niejednokrotnie dopytują o to na rozmowie kwalifikacyjnej.

Rezultatem akcji będą kilkuminutowe nagrania, które staną się e-wizytówką studenta, koła naukowego, wydziału, a docelowo całego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
Zapraszamy do rozważenia udziału w nagraniu opiekunów kół naukowych i ich przedstawicieli, jak również wykładowców prowadzących seminaria naukowe wraz ze swoimi podopiecznymi.

Pasja może mieć ścisły związek z: kierunkiem studiów, ulubionym przedmiotem, realizacją własnej inicjatywy lub biznesu, zaangażowaniem w działalność społeczną, aktywnością sportową, grą na instrumencie, itp.

Łączę wyrazy szacunku,
Elwira Litaszewska