VIII Poznańskie Dywany Kwiatowe

We wtorek, 26. maja 2021 roku, już po raz ósmy, przygotowano wydarzenie "Poznańskie Dywany Kwiatowe".

Organizatorami tego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa oraz Zarząd Zieleni Miejskiej w Poznaniu.

Jak co roku, została podjęta współpraca z Kołem Naukowym Architektury Krajobrazu (KNAK) Wydziału Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii UPP. Za ułożenie tegorocznego dywanu kwiatowego odpowiadało ośmiu przedstawicieli KNAK: Agata Walczak, Weronika Falkowska, Weronika Czeska, Agata Zygmunt, Igor Mihułka, Oliwia Michalczak, Angelika Gryglewicz oraz Karolina Olejniczak. Projekt VIII Poznańskich Dywanów Kwiatowych stworzyła inż. arch. kraj. Agata Walczak - Wiceprezes KNAK oraz Przewodnicząca Samorządu Studenckiego WROiB, która trzymała rękę nad całą realizacją dywanu. Kwiatowe dzieło można spotkać w Parku Adama Mickiewicza w Poznaniu do niedzieli, 30. maja.

Tekst przygotowała: inż. arch. kraj. Agata Walczak

Autor zdjęć: "Poznań z lotu ptaka"

dywan0

dywan1