Oferta pracy na stanowisku: Inspektor plantacyjny

Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp z o.o. (www.pnos.pl) jest polską firmą hodowlano-nasienną, której tradycja sięga roku 1951. PNOS jest jednym z największych przedsiębiorstw nasiennictwa ogrodniczego w kraju – posiada ponad 130 własnych odmian warzyw, a w swojej ofercie handlowej przedstawia ponad 1400 pozycji dedykowanych na rynek profesjonalny i hobbystyczny. Przedsiębiorstwo jest częścią grupy kapitałowej Hortico S.A. (www.hortico.pl). Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Inspektor plantacyjny

miejsce pracy: praca zdalna i nadzór nad plantacjami w Polsce

Opis stanowiska:

  1. Utrzymanie kontaktu z obecnymi oraz nawiązywanie współpracy z nowymi plantatorami Spółki.
  2. Współpraca z plantatorami.
  3. Realizacja planu kontraktacji.
  4. Nadzorowanie produkcji nasiennej na podległym obszarze.
  5. Kwalifikacje polowe materiału nasiennego.
  6. Dbanie o prawidłowość dokumentacji.
  7. Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy.
  1. Reprezentowanie firmy na targach i imprezach branżowych.
  2. Sporządzanie raportów dla przełożonego - raportowanie do Prezesa Zarządu.

Oczekiwania:

  1. Wykształcenie wyższe ogrodnicze lub pokrewne np.: rolnicze, botaniczne.
  2. Doświadczenie w pracy w rolnictwie lub ogrodnictwie, mile widziane doświadczenie w pracy w nasiennictwie warzywniczym lub kwiaciarskim.
  3. Prawo jazdy kat. B.
  4. Znajomość pakietu MS Office.
  5. Umiejętność prowadzenia korespondencji.
  6. Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.
  7. Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  1. Pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i możliwość rozwoju zawodowego.
  2. Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon, etc.).
  3. Zatrudnienie na pełny etat.
  4. Atrakcyjne wynagrodzenie.
  5. Pakiet świadczeń socjalnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez firmę Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Oferta pracy w wersji pdf

aktualnosci

Najbliższe terminy

Brak wydarzeń

Prace malarskie studentów AK III ROK

Zaliczenie z Technik Graficznych

Targi pracy 2018

Vw logoWOAK1