Zarządzenie nr 11 Rektora UPP ws. ograniczenia funkcjonowania Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

W nawiązaniu do Zarządzenia nr 11/2022 Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z dnia 21 stycznia 2022 roku pytania można kierować do prodziekanów kierunków studiów:

kierunek Rolnictwo i Ochrona środowiska prof. UPP dr hab. Zuzanna Sawinska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

kierunek Biotechnologia oraz studia anglojęzyczne - prof. dr hab. Daniel Lipiński (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

kierunek Ogrodnictwo i Architektura krajobrazu - prof. UPP dr hab. Piotr Urbański (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)