Umowa współpracy pomiędzy Wydziałem Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii UPP a Zespołem Szkół Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu

W dniu 21 czerwca 2022 została podpisana umowa współpracy pomiędzy Wydziałem Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu a Zespołem Szkół Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu, przy ul. Raszyńskiej 48.

W imieniu Uczelni umowę podpisał Pani Dziekan Wydziału Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii - prof. dr hab. Anna Kryszak a Zespół Szkól Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu reprezentował Pan Dyrektor Tomasz Szłapiński.

Współpraca obejmuje klasy w zawodzie technik architektury krajobrazu i ma na celu podniesienie jakości kształcenia uczniów szkoły. Przewiduje się realizację zajęć uczniów przez nauczycieli UPP w ich Szkole, ale także zajęcia uczniów w naszym Uniwersytecie.

Koordynatorem dalszych działań są: Pani mgr inż. Marta Olender- nauczycielka przedmiotów z zakresu architektury krajobrazu oraz Dr hab. inż. arch. Agnieszka Wilkaniec – kierownik Katedry Terenów Zieleni i Architektury WROiB.

20220621 132900 HDR

20220621 132947