Umowa pomiędzy Wydziałem Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii UPP a XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu.

Umowa o współpracy

a XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu.

W dniu 28 czerwca 2022 została podpisana kolejna umowa o współpracy pomiędzy Wydziałem Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu a XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu.

W imieniu Uczelni umowę podpisała Pani Dziekan Wydziału Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii - prof. dr hab. Anna Kryszak, a Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu reprezentowała Pani Dyrektor Elżbieta Marciniak.

Współpraca będzie polegała na wzajemnym wspieraniu inicjatyw, których celem jest podniesienie jakości kształcenia uczniów Liceum w zakresie kształtowania terenów zieleni i ochrony krajobrazu. W okresie umowy będą odbywały się zajęcia na terenie Liceum realizowane przez pracowników Wydziału, ale także uczniowie Liceum będą zapraszani na wykłady prowadzonego w ramach naszych kierunków studiów.

Koordynatorem wspólnych dalszych działań będą: Pani mgr Karolina Kasprzak z XXXVIII Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego oraz Pani dr hab. inż. arch. Agnieszka Wilkaniec – kierownik Katedry Terenów Zieleni i Architektury WROiB.

umowa LO 38 1

umowa LO 38 2