Informacja o zmianach w organizacji zajęć dydaktycznych

W związku z koniecznością podjęcia działań obniżających koszty funkcjonowania Uczelni, w szczególności kosztów energii elektrycznej oraz ogrzewania pomieszczeń, w porozumieniu z Konwentem Samorządu Studenckiego oraz Radą Dydaktyczną UPP, wprowadza się następujące korekty w organizacji zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym, w stosunku do ustaleń zawartych w Zarządzeniu Rektora nr 72/2022:

1) w okresie od 19.12.2022 r. do 22.12.2022 r. zajęcia dydaktyczne będą prowadzone w formie zdalnej, poza Uczelnią,

2) ferie świąteczne zostają przedłużone do dnia 8.01.2023 r.,

3) zimowa sesja poprawkowa odbędzie się w terminie od 13.02.2023 r. do 17.02.2023 r.,

4) w ramach skróconego okresu zajęć dydaktycznych, obowiązuje wykonanie godzin dydaktycznych zgodnie z planem studiów,

5) w sytuacjach szczególnych, na uzasadniony wniosek prodziekana ds. studiów, Prorektor ds. studiów może wyrazić zgodę na prowadzenie niektórych zajęć dydaktycznych poza wskazanymi terminami.

Prorektor ds. Studiów

prof. dr hab. Piotr Ślósarz