UWAGA STUDENCI - PROJEKT ZIELENI - Zapraszamy na spotkanie

Projekt zieleni realizowany przez KNAK, chętnych prosimy o kontakt!!!!

W 2017 r. Koło Naukowe Architektury Krajobrazu zaangażowało się we współpracę ze Szkołą Podstawową nr 90 w Poznaniu, usytuowaną przy ul. Chociszewskiego na Łazarzu. Studenci zostali poproszeni przez Dyrekcję Szkoły o przygotowanie koncepcji zagospodarowania terenu, położonego przed wejściem do Szkoły, pomiędzy ulicami Chociszewskiego i Grochowską. Teren ma zostać wykorzystany na potrzeby uczniów Szkoły. W 2017 r. została wykonana przez studentów inwentaryzacja zieleni na obszarze objętym opracowaniem, trwają prace nad przygotowaniem koncepcji. Zapraszamy na spotkanie 28 lutego o godz. 15.30  (pokój 210) wszystkich chętnych studentów naszego Wydziału (niezależnie od kierunku i roku studiów) gotowych zaangażować się w to interesujące przedsięwzięcie.

Kontakt z rzeczywistym zleceniodawcą i wspólne działania, pozwolą zdobyć cenne doświadczenie projektowe i umiejętność pracy w zespole!

dr inż. arch. Agnieszka Wilkaniec i mgr inż. Jarosław Surma