Koncepcja architektoniczno-urbanistyczna rewitalizacji przestrzeni miejskich tj.: Ciechocińskiego Deptaka Sław w Ciechocinku na Al. Armii Krajowej - konkurs

W związku z zamiarem uatrakcyjnienia wybranego obszaru przestrzeni miejskiej Ciechocinka - deptaka usytuowanego w Al. Armii Krajowej, a także wyeksponowania istniejącej w tym miejscu Alei Gwiazd, Burmistrz Ciechocinka, Pan mgr inż. Leszek Dzierżewicz ogłasza konkurs i zwraca się a apelem do studentów Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu w poznaniu o przystąpienie do konkursu i złożenie koncepcji zagospodarowania przestrzennego w/w fragmentu Ciechocinka.

Wszystkie materiały dotyczące konkursu są dostępne na stronie internetowej Urzędu Miasta Ciechocinek.

Dodatkowych informacji o Konkursie udzielają: Pani Sylwia Kucińska, tel. 54 416 18 00 w. 119 oraz Pan Andrzej Szczepanowski tel. 54 416 18 00 w. 124.