Kierunki studiów
Awanse naukowe
Badania
Promocja i media

Odbyło się spotkanie informacyjne ws. naboru wniosków do programu LIFE+

W dniu 9 czerwca 2017 roku, w sali konferencyjnej CIiTT w Kolegium Rungego przy ul. Wojska Polskiego 52, odbyło się spotkanie informacyjne ws. naboru wniosków do programu LIFE+.

Spotkanie poprowadził Pan mgr inż. Robert Fabiański - Zastępca Kanclerza do spraw Funduszy Strukturalnych, który poinformował, że kierowana przez niego Sekcja ds. Funduszy Strukturalnych udzieli wsparcia logistycznego osobom i zespołom, które zamierzają składać w wnioski. Sekcja mieści się w Collegium Maximum.

W trakcie spotkania otrzymaliśmy także następujący komunikat:

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków LIFE do Komisji Europejskiej w dniach 19-30 czerwca 2017 r. planowane są konsultacje w siedzibie NFOŚiGW w Warszawie.

Zapraszamy Państwa do zgłaszania się z konkretnymi propozycjami projektów na rozmowy z naszymi ekspertami. Konsultacje będą miały charakter indywidualnego spotkania, w trakcie którego postaramy się rozwiać  konkretne wątpliwości, które pojawiły się podczas przygotowania wniosków i projektów w kontekście wymogów KE w Naborze LIFE 2017.

Zgłoszenia na indywidualne konsultacje prosimy zgłaszać najlepiej telefonicznie: +22 45 90 402 lub pod adresem:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Konsultacje wniosków skierowane są do tych z Państwa, którzy są już w trakcie pisania wniosku do KE i zamierzają ubiegać się o dofinansowanie w naborze 2017 r.

W celu usprawnienia konsultacji a także pisania wniosków do Komisji Europejskiej zalecamy zapoznanie się Państwu z Przewodnikiem po dokumentach programowych LIFE:

Z wyrazami szacunku,

Dominik Wiśniewski

Wydział ds. Współpracy Międzynarodowej i Programu LIFE
/ International Cooperation and LIFE Programme Team

NFOSiGW /  NFEP&WM

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ul. Konstruktorska 3A, 02-673 Warszawa

tel. 22 45 90 402

_____________________________________________________________________________________________

Uwaga:

Na spotkanie konsultacyjne, o którym mowa powyżej należy udać się z możliwie w pełni wypełnionym wnioskiem.