Spotkanie przedstawicieli studentów z firmą AGROS

W dniu 9 listopada 2017 roku, o godz. 10:00 - 12:00 w Kolegium Rungego w sali Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (wejście od strony skrzyżowania) odbędzie się spotkanie przedstawicieli studentów (samorząd, koła nukowe) z firmą AGROS, a dokładniej z Grupą Producentów Warzyw "E's".
Przedstawiciel pracodawcy przedstawi, czym zajmuje się firma i jaką mają ofertę dla uczelni i studentów - staży, w tym zagranicznych oraz zatrudnienia (dofinansowanego przez uczelnię dla studentów ostatnich lat).
Na spotkaniu będą obecni koordynatorzy staży z Sekcji Funduszy Strukturalnych oraz wybrani opiekunowie staży z ramienia uczelni.
Firma jest żywo zainteresowana studentami z WOIAK, zwłaszcza studentami ogrodnictwa i medycyny roślin.

Zapraszam i zachęcam! ????
Kinga Kaczmarczyk
Doradca ds. przedsiębiorczości