Studiuj na jednej z NAJLEPSZYCH UCZELNI Rolniczych w Polsce Według Rankingu Perspektywy

Informacje o Rekrutacji na Studia

Informacje dotyczące rekrutacji i studiów na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Elektroniczna rejestracja.


perspektywy2017

Oferta dla szkół średnich

Zapraszamy szkoły średnie do skorzystania z oferty wykładów przygotowanych przez pracowników naszego Wydziału

Wykłady   Warsztaty

Ogrodnictwo 2022, 2023

Architektura Krajobrazu 2022, 2023

Kierunki rolnicze i leśne 2022, 2023

Ahojcie!!!

erasmus 2018 maleWłaśnie wróciłyśmy z Erasmusa*! Po przywitaniu możecie domyśleć się, że byłyśmy w Czechach, a dokładnie w Brnie! Jak to się stało, że się tam znalazłyśmy? 

Początek dało luźno rzucone hasło: „JEDŹMY NA ERASMUSA!!!”, a dalej potoczyło się samo…. Co prawda miałyśmy pewne obawy związane z nauką w języku obcym i wieloma innymi sprawami, ale szybko o nich zapomniałyśmy, bo strach ma tylko wielkie oczy i nie warto w nie spoglądać. Prawdą jest, że podróże kształcą. Podszlifowałyśmy język, zdobyłyśmy wiedzę praktyczną i teoretyczną, dużo zwiedziłyśmy i nie zabrakło też czasu na tańce, hulanki i swawole. Zawarłyśmy także wiele, nowych przyjaźni i zyskałyśmy masę wspomnień!

Erasmus to była dla nas niezapomniana przygoda!!! Dlatego też, jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś/eś się, czy warto wyjechać, nie wahaj się!, złóż papiery!, a potem niech się dzieje wola nieba!

Uniwersytet daje nam szansę, warto z niej skorzystać!!!

Erasmus to program uruchomiony przez Komisję Europejską 15 czerwca 1987. Obejmuje on szkolnictwo wyższe i ma na celu finansowanie wyjazdów studentów na studia w innym kraju europejskim oraz wspieranie europejskiej współpracy uczelni wyższych ze wszystkich krajów członkowskich UE, EOG oraz kandydujących przez wspólne opracowanie programów nauczania a także wymiany kadry akademickiej. 1 stycznia 2014 r. uruchomiona została aktualna edycja programu pod nazwą Erasmus+. Umożliwia on wyjazdy w celach edukacyjnych (np. podjęcia studiów, odbycia praktyki, szkoleń lub zaangażowania się w wolontariat) uczniów, studentów, kadry edukacyjnej i pracowników młodzieżowych oraz wspiera budowę partnerstw pomiędzy uniwersytetami, szkołami wyższymi i średnimi, przedsiębiorstwami i organizacjami non-profit na rzecz wzmacniania innowacyjności i budowania wiedzy.

http://www.erasmusplus.up.poznan.pl/pl/contact-us

     

aktualnosci

Najbliższe terminy - kandydat

Brak wydarzeń

Prace malarskie studentów AK III ROK

Zaliczenie z Technik Graficznych

Targi pracy 2018

Vw logoWOAK1