FOTO KONKURS - I Edycja 2019

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

został rozstrzygnięty

I edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „W tajemniczym ogrodzie…” zorganizowana przez Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu i objęta patronatem Dziekana Wydziału dr hab. Tomasza Kosiady została rozstrzygnięta.

Nagrodzono trzy prace. Laureaci to uczennice i uczniowie następujących szkół: XII LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Poznaniu (I miejsce), Technikum Leśnego im. A. Loreta w Tucholi (II miejsce) i Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim (III miejsce). Wręczenie nagród oraz wystawa prac konkursowych odbędzie się w Dniu Ogrodnika i Architekta Krajobrazu

24 września 2019 r.

 


Celem konkursu jest aktywizacja uczniów do uważniejszego spojrzenia na otaczające nas ogrody, uwrażliwienie na ich piękno i zróżnicowanie oraz na dynamicznie zachodzące w nich zmiany.

  • Każdy uczestnik ma prawo zgłoszenia 1 pracy konkursowej
  • Zgłaszanie zdjęć odbywa się drogą mail-ową od 02 kwietnia do 30 czerwca 2019 r. na adres konkursu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Do zgłoszenia należy dołączyć wypełniony formularz
  • Przed wysłaniem zdjęć prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem
  • Laureaci otrzymają nagrody:

I miejsce – dyplom i tablet

II miejsce – dyplom i powerbank

III miejsce – dyplom i dysk zewnętrzny

Organizator przewiduje przyznanie również wyróżnień

·        Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w trakcie otwarcia wystawy pokonkursowej 24 września 2019 roku podczas Dnia Ogrodnika i Architekta Krajobrazu na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

 

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu

 

Prosimy o wydrukowanie i zawieszenie plakatu w szkołach lub w inny sposób rozpowszechnić go wśród młodzieży.

Plakat

 

aktualnosci

Najbliższe terminy

Brak wydarzeń

Prace malarskie studentów AK III ROK

Zaliczenie z Technik Graficznych

Targi pracy 2018

Vw logoWOAK1