Ogrodnik, architekt krajobrazu - Kraków

Jesteśmy firmą handlowo-usługową działającą w Krakowie i okolicach. Poszukujemy osób do pracy przy usługach ogrodniczych, instalacji systemów nawadniania i instalacji oświetleniowych.

Poszukujemy osoby do prowadzenia prac ogrodniczych w tym min. wykonywania systemów nawadniania i zakładania trawników. Szukamy osoby z wykształceniem lub/i doświadczeniem w ogrodnictwie. Szczególnie zależy nam na dobrym kontakcie z Klientami i własnej inicjatywie. Mile widziane: prawo jazy kat. B, obsługa programów komputerowych tj. Autocad, Sketchup

Oferujemy pracę w młodym, stale rozwijającym się zespole. Pracujemy z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu i materiałów. Nowemu pracownikowi zapewnimy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pełne przeszkolenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy lub poprzez ogłoszenie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.