Oferta pracy 2018 - Top Farms Agro sp. z o.o. - Poznań

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik ds. marketingu i wsparcia sprzedaży

Główne zadania

  • tworzenie i nadzór nad realizacją strategii marketingowej firmy
  • odpowiedzialność za budżet marketingowy
  • bezpośrednie wsparcie marketingowe w terenie (wsparcie wizyt handlowych odbywanych przez doradców nasiennych)
  • koordynacja programu działań z gospodarstwami rolnymi
  • administrowanie stron internetowych oraz pozostałych portali

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie a podobnym stanowisku
  • znajomość branży rolniczej – mile widziana
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych podróży służbowych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, mile widziana obsługa programów graficznych
  • znajomość j. angielskiego
  • proaktywność, komunikatywność, kreatywność
  • umiejętność zarządzania czasem pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku nasion
  • wsparcie we wdrożeniu oraz cykliczne szkolenia z zakresu agrotechniki oraz umiejętności miękkich
  • umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, etc.)

Strona aplikowania

aktualnosci

Najbliższe terminy

Brak wydarzeń

Prace malarskie studentów AK III ROK

Zaliczenie z Technik Graficznych

Targi pracy 2018

Vw logoWOAK1