Krajowe Stowarzyszenie Producentów Wiśni - zebranie założycielskie - 02.02.2019

Jednym ze sposobów na powstrzymanie przemysłu w nieuczciwym wykorzystywaniu przewagi kontraktowej jest łączenie się producentów w organizacje branżowe, celem okazania wspólnego i silnego sprzeciwu wobec tych praktyk. Dlatego też grupa inicjatywna producentów wiśni postanowiła powołać do życia organizację o roboczej nazwie KRAJOWE STOWARZYSZENIE PRODUCENTÓW WIŚNI.

Zebranie założycielskie odbędzie się w dniu 02.02.2019r. o g. 10 w miejscowości WIELGÓRA k. Radomia ul. Warszawska 98/100 ( HOTEL U GRUBEGO przy trasie E7 kierunek Warszawa).

SERDZECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PRODUCENTÓW WIŚNI

GRUPA INICJATYWNA