Prace magisterskie zrealizowane w Katedrze Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu

Katedra Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu
Kolegium Zembala,
60-594 Poznań, ul. Dąbrowskiego 159
tel. 61-848-7959, 61848-7994, fax. 61-848-7959
e-mail: ktzmain{*}up.poznan.pl
   

1974

  1. Ryszard Ławrynowicz - Projekt zagospodarowania terenu przy gmachu AR w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 159

1976

  1. Adam Chodun - Projekt fragmentu terenu zieleni przy Poznańskiej Fabryce Łożysk Toczonych

1977

  1. Małgorzata  Sotomska - Tereny zieleni miasta Olsztyna – stan obecny i kierunki rozwoju

1978

  1. Ewa Miedzińska - Projekt rekonstrukcji parku wiejskiego w Środzie-Żrenicy
  2. Anna Prusakowska - Projekt zagospodarowania parku wiejskiego w Babinie koło Środy Wielkopolskiej na cele rekreacyjno-sportowe

1979

  1. Maryla Marynowska, Teresa Szafryna - Inwentaryzacja i projekt zagospodarowania parków wiejskich w Żelicach, Potulicach i Gralewie na terenie gminy Wągrowiec
  2. Anna Miecznikowska - Projekt rekonstrukcji parku przypałacowego w Czempiniu
  3. Magdalena Orłowska - Ogrodowe założenia dworskie w Łomnicy koło Zbąszynia

1980

  1. Halina Biernacka - Ocena przydatności granulatu torfowo-mineralnego jako środka nawozowego w uprawie roślin balkonowych
  2. Alicja Brem - Ocena przydatności granulatu torfowo-mineralnego jako środka nawozowego w uprawie tulipanów ( Tulipa gesneriana L. cv. Apeldoorn)
  3. Małgorzata Niklewska - Rekonstrukcja i rozbudowa zieleni w Przytocznej
  4. Anna M. Raniowska - Rekonstrukcja parku we Wronczynie, gmina Stęszew

1981

  1. Małgorzata Dąbrowicz - Wpływ zawartości wody w doniczkach torfowo-celulozowych na ich przydatność dla produkcji rozsad niektórych gatunków jednorocznych roślin kwietnikowych
  2. Jadwiga  Janaszewska - Park w Rudniczu w Poznaniu - projekt rekonstrukcji
  3. Jolanta Sikora - Ocena przydatności granulatu torfowego jako środka nawozowego w uprawie doniczkowych roślin ozdobnych

1982

  1. Elżbieta Chmielewska - Ocena przydatności płyt torfowych i kwietników w pojemnikach z folii polietylenowej jako elementów dekoracji miejsc utwardzonych
  2. Beata Dwojak - Studium do projektu zagospodarowania terenów zieleni przy Colegium Maximum Akademii Rolniczej w Poznaniu
  3. Hanna Grocz, Krystyna Miklaszewska - Inwentaryzacja i projekt zagospodarowania parku wiejskiego w Racocie oraz wykaz parków wiejskich w Polsce na podstawie literatury
  4. Dorota Królikowska - Studium krajobrazowe obszarów Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy
  5. Aleksandra Nowak - Obserwacje fenologiczne wybranych gatunków bylin na terenie Arboretum im. 35-lecia PRL w Zielonce

1983

  1. Ewa Iwaniak - Projekt rewaloryzacji parku wiejskiego w Swadzimiu
  2. Irena Kozanecka - Chemiczna walka z chwastami na trawniku ozdobnym Placu Waryńskiego w Poznaniu
  3. Lucyna Przybylska - Ocena gatunków i odmian traw rozprowadzanych w 1982 r. przez Centralę Nasienną w Poznaniu z punktu widzenia ich przydatności dla terenów zieleni
  4. Hanna Sosnowska-Grzeszczak - Ocena możliwości wykorzystania pojemników z cienkiej folii polietylenowej jako elementów dekoracji okolicznościowej w otoczeniu budynku rektoratu AR w Poznaniu
  5. Stefania Stuligrosz - Porównanie przydatności substratów: Bihumex i STK-2 jako podłoży do uprawy doniczkowych i balkonowych roślin ozdobnych
  6. Hanna Szwed - Ocena przydatności mało znanych traw o cechach ozdobnych dla stosowania w terenach zieleni
  7. Anna Traczuk - Ocena przydatności granulatu torfowo-nawozowego w uprawie cyklamenów (Cyclamen persicum Mill.) i paproci (Nephrolepis exaltata Scott.)
  8. Piotr Urbański - Ocena możliwości wykorzystania płyt torfowych do okolicznościowej dekoracji otoczenia budynku rektoratu Akademii Rolniczej w Poznaniu

1984

  1. Irena Badura - Projekt parku na terenie Starego Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu (po jego likwidacji)
  2. Wanda Dalc - Możliwość wykorzystania „ Bihumexu” jako podłoża dla uprawy siedmiu gatunków krzewów ozdobnych w pojemnikach
  3. Agata Fornalczyk - Wpływ różnych sposobów rozmnażania Pennisetum villosum R. ex  Fresen na wzrost i wytwarzanie kwiatostanów
  4. Ewa Pohland - Ocena przydatności niektórych gatunków traw do zakładania przenośnych trawników ozdobnych
  5. Piotr Pohland - Porównanie przydatności niestosowanych dotychczas gatunków i odmian jednorocznych roślin kwietnikowych uprawianych na płytach torfowych i w pojemnikach z folii polietylenowej do dekoracji okolicznościowej terenów utwardzonych
  6. Alicja Słabik - Inwentaryzacja i projekt rewaloryzacji parku w Brodach
  7. Joanna Smogulecka - Tereny zieleni w Agadirze
  8. Dobrosława Tatarkiewicz - Wcisło - Układy terenów zieleni na tle rozwoju miast
  9. Anna Walaszczyk - Zwalczanie chwastów na trawniku ozdobnym przy użyciu niektórych herbicydów

1985

  1. Alicja Adamczewska - Projekt rekonstrukcji parku w Złotnikach
  2. Jolanta Główka - Ocena przydatności „Buhimexu” jako podłoża do uprawy krzewów ozdobnych w pojemnikach
  3. Krzysztof Gołębiecki - Zwalczanie chwastów na trawnikach przy użyciu niektórych herbicydów
  4. Magdalena Gręda - Zastosowanie płyt torfowych do dekoracji sezonowej rabat bylinowych  Arboretum w Zielonce
  5. Jarosław Hara - Zabytkowy park w Gdańsku- Oliwie i jego zbiory dendrologiczne
  6. Anna Lewandowska - Porównanie wartości ozdobnej czterech gatunków traw dekoracyjnych przy ich uprawie na płytach torfowych oraz bezpośrednio w gruncie
  7. Małgorzata Malińska - Zadrzewienie dróg publicznych: projekt zadrzewienia fragmentu drogi Poznań – Strzeszynek (odc. 0,4 – 1,4 km)
  8. Jarosław Surma - Projekt zagospodarowania terenu ośrodka szkoleniowo- dydaktycznego w Laskach koło Kępna
  9. Maria Wielich-Cimander - Możliwość wykorzystania niektórych gatunków jednorocznych roślin ozdobnych dla dekoracji sezonowej terenów utwardzonych przy ich uprawie na płytach torfowych

1986

  1. Małgorzata Gajus - Obserwacje fenologiczne z uwzględnieniem dynamiki wzrostu wybranych gatunków traw rabatowych
  2. Magdalena Kuczma-Matz - Ocena nowych wariantów doniczek torfowo-celulozowych do produkcji rozsad dla terenów zieleni
  3. Magdalena Lisiak - Projekt rewaloryzacji parku przy Domy Pracy Twórczej w Ustroniu koło Kępna
  4. Ewa Malinowska - Projekt rekonstrukcji parku Leśnego Zakładu Doświadczalnego w Siemianicach
  5. Małgorzata Pieczyńska - Ocena przydatności siedmiu odmian Tagetes patula Nana do uprawy na płytach torfowych
  6. Grażyna Polanica - Studium rewaloryzacji parku zabytkowego w Posadowie
  7. Ewa Sokołowska - Projekt rewaloryzacji parku wiejskiego w Gorzyniu
  8. Marzena Wiszniewska - Nowosad - Projekt rewaloryzacji parku w Dłoni

1987

  1. Marta A. Grążewska - Obserwacje dynamiki wzrostu wybranych gatunków traw rabatowych
  2. Małgorzata Chorchos - Wiśniewska - Projekt miejskich terenów zieleni przy ul. Solnej w Poznaniu
  3. Teresa Majewska - Projekt parku przydworskiego w Muchocinie
  4. Magdalena Miętka - Możliwość skrócenie okresu produkcji  niektórych roślin iglastych i wrzosowatych
  5. Małgorzata Plucińska - Rewaloryzacja terenów parku podworskiego w Żerkowie
  6. Renata Świątoniowska - Badanie nad doskonaleniem jakości krajowych doniczek torfowych
  7. Anna Ziembikiewicz - Projekt zagospodarowania terenów zieleni w Młodzieżowym Centrum Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej w Żerkowie

1988

  1. Mirosława Kowalik - Dekoracja okolicznościowa terenów utwardzonych przy użyciu roślin jednorocznych uprawianych na płytach torfowych
  2. Mirosława Łomot-Fleischer - Obserwacje dynamiki wzrostu wybranych gatunków traw rabatowych w I roku uprawy
  3. Jadwiga Maciołek - Ocena przydatności nowych wariantów krajowych doniczek torfowych
  4. Beata Majlik - Projekt ogrodu bylinowego w Parku Szczytnickim we Wrocławiu
  5. Dorota Miś - Wpływ nawożenia na walory dekoracyjne niektórych gatunków krzewów  liściastych w uprawie pojemnikowej
  6. Magdalena Pawłowska - Projekt rewaloryzacji terenów zieleni w gospodarstwie Marcelin
  7. Małgorzata Przybylska - Ogrody historyczne w Parku Szczytnickim we Wrocławiu
  8. Beata Tórz - Wpływ nawożenia na walory dekoracyjne niektórych gatunków krzewów iglastych w uprawie pojemnikowej
  9. Krystyna Woźniak - Możliwość wykorzystanie dwuletnich roślin ozdobnych do wiosennej dekoracji okolicznościowej oraz odmian: Callistephus chinensis Nees. dla dekoracji jesiennej

1989

  1. Katarzyna Greczka - Obserwacje wzrostu i rozwoju wybranych gatunków wieloletnich traw rabatowych
  2. Piotr Kulpiński - Prawobrzeżny bulwar w dolinie Warty w Poznaniu
  3. Maria Nowak - Obserwacje wzrostu i rozwoju wybranych gatunków jednorocznych traw rabatowych
  4. Ewa Syreda - Projekt ogrodu AR przy ul. Dąbrowskiego 159 w Poznaniu
  5. Bożena Terembuła - Wpływa nawożenia na wzrost niektórych gatunków drzew i krzewów ozdobnych w uprawie pojemnikowej
  6. Aneta Wojciechowska - Ocena przydatności nowych wariantów krajowych doniczek torfowych

1990

  1. Małgorzata Banecka - Zadrzewienia przyuliczne Poznania
  2. Emilia Borowiak - Porównanie przydatności niektórych handlowych substratów dla pojemnikowej uprawy krzewów
  3. Małgorzata Główczewska - Obserwacje wzrostu i kwitnienia wybranych gatunków wieloletnich traw rabatowych
  4. Tadeusz Jacek Jagodziński - Ocena przydatności różnych metod konserwacji drzew parkowych, pojemnikowych i innych
  5. Witold Kalinowski - Zmienność morfologiczna Hordeum jubatum L. pod wpływem czynnika mutagennego: N-nitozo-N-metylomocznika (NMH)
  6. Renata Rostocka - Projekt rewaloryzacji parku dworskiego w Będlewie
  7. Elżbieta Wyszowska - Projekt parku miejskiego w Ostrzeszowie

1991

  1. Urszula Borkowska - Wykorzystanie odtoksycznionych i użyźnionych odpadów powęglowych do rekultywacji nieużytków pogórniczych na przykładzie wysypiska odpadów komunalnych miasta Jaworzna
  2. Paweł Frąckowiak - Projekt rewaloryzacji ogrodu skalnego w Parku Wilsona w Poznaniu
  3. Maciej Kamerys - Waloryzacja przyrodnicza krajobrazu rolniczego pagórkowatej wysoczyzny morenowej w rejonie Jankowa Dolnego
  4. Grzegorz Krawczuk - Porównanie metod wegetatywnego rozmnażania wybranych gatunków traw rabatowych
  5. Artur Leszczyński - Próba rekultywacji hałdy odpowietrznej przy użyciu maty trawnikowej i innych traw z grupy rabatowych na terenie kopalni miedzi "Rudna"
  6. Monika Rejmańska - Koncepcja rewaloryzacji Parku Sołackiego w Poznaniu. Materiały historyczno-urbanistyczne
  7. Krzysztof Skoracki - Historia, stan obecny i perspektywy rozwoju terenów zieleni miasta Poznania

1992

  1. Elżbieta Grześkowiak - Obserwacje nad rozmnażaniem wybranych gatunków traw rabatowych
  2. Anna Kolasa - Koncepcja rewaloryzacji wybranych fragmentów Parku Sołackiego
  3. Andrzej Kołacz - Zmienność morfologiczna Hordeum jubatum L. w drugim roku po sztucznej mutagenezie N-nitozo-Nmetylomocznika (NMH)
  4. Katarzyna Uchman - Obserwacje nad wzrostem i kwitnieniem wybranych gatunków traw rabatowych
  5. Monika Wienskowska - Waloryzacja przyrodnicza krajobrazu rolniczego pagórkowatej wysoczyzny morenowej w rejonie Gaju Wielkiego (Witkowice)

1993

  1. Anna Aniśko - Obserwacje nad wegetatywnym rozmnażaniem wybranych gatunków i odmian wieloletnich traw rabatowych
  2. Edyta Kozłowska - Projekt rekonstrukcji zieleni zabytkowego cmentarza we wsi Wierzenica koło Poznania
  3. Beata Lechert - Obserwacje nad wzrostem i kwitnieniem wybranych gatunków wieloletnich traw rabatowych
  4. Bartłomiej Mutkowski - Inwentaryzacja i waloryzacja krajobrazu rolniczego rejonu Gizałki
  5. Matylda Rydlewska - Projekt otoczenia zielenią zagrody i świetlicy wiejskiej we wsi Popówko, gmina Oborniki Wielkopolskie
  6. Bogusław Wijatyk - Rekultywacja obrzeży zbiornika poflotacyjnego „Żelazny Most” w Zagłębiu Miedziowym

1994

  1. Iwona Chmielewska - Obserwacje nad wegetatywnym rozmnażaniem wybranych gatunków i odmian wieloletnich traw rabatowych
  2. Agnieszka Ciernioch - Koncepcja projektowa do rewaloryzacji parku zabytkowego w Studzieńcu
  3. Agnieszka Górak - Próby zazielenienia powierzchni hałd zbiornika poflotacyjnego „Żelazny Most” w Głogowskim Zagłębiu Miedziowym
  4. Hanna Lisek - Projekt urządzania zieleni wokół Biblioteki Głównej AR w Poznaniu przy ul. Wincentego Witosa
  5. Łukasz Lisiak - Zieleń dawnych fortyfikacji na terenie  miasta Poznania
  6. Katarzyna Mak - Wybrane problemy stepowienia krajobrazu Wielkopolski okolic Russowa
  7. Izabela Nowakowska - Obserwacje nad wzrostem i kwitnieniem wybranych gatunków traw rabatowych
  8. Mirosław Płowaś - Analiza układu przestrzennego parku w Łomnicy
  9. Sławomir Zawal - Ocena przydatności nowych herbicydów do pielęgnacji trawników miejskich

1995

  1. Małgorzata Hynder - Koncepcja projektu rewaloryzacji parku w Rościnnie
  2. Aneta Maćkowiak - Rozmnażanie wybranych gatunków traw rabatowych
  3. Bożena Rozwałka - Koncepcja rewaloryzacji parku zabytkowego w Jeziorkach
  4. Margaritta Stefaniak - Opracowanie metod rekultywacji hałd górniczych na terenie zbiornika poflotacyjnego „Żelazny Most” w zagłębiu miedziowym
  5. Danuta Urban - Estetyzacja wybranych zagród na terenie wsi Januszewice
  6. Magdalena Wiechecka - Wzrost i kwitnienie wybranych gatunków traw rabatowych

1996

  1. Iwona Hładyszewska - Zastosowanie polyacrylamidu w terenach zieleni (na przykładzie rozsad kwietnikowych i przenośnej darni trawnikowej)
  2. Joanna Morawska - Projekt koncepcyjny rewaloryzacji parku w Szypłowie
  3. Sławomira Spiżewska - Projekt koncepcyjny rewaloryzacji parku zabytkowego w Drzązgowie
  4. Bożena Stępka - Rozmnażanie wybranych gatunków traw rabatowych
  5. Lidia Urbańska - Wzrost i kwitnienie wybranych gatunków wieloletnich traw rabatowych

1997

  1. Krzysztof Baranowski - Koncepcja rekultywacji zwałowiska odpadów KWK „Piast” w Bieruniu Nowym
  2. Rafał Duma - Obserwacje wzrostu i kwitnienia wybranych gatunków i odmian traw rabatowych
  3. Artur Maj - Koncepcja zazielenienia zwałowiska odpadów KWK „Piast” w Bieruniu
  4. Wioletta Terakowska - Wegetatywne rozmnażanie wybranych gatunków traw rabatowych
  5. Tomasz Zając - Projekt estetyzacji zagród we wsi Januszewice

1998

  1. Monika Jakubowska - Analiza walorów rekreacyjnych okolic Radojewa
  2. Anna Kałuża - Ocena walorów eksploatacyjnych parkingu ekologicznego typu Areal System
  3. Elżbieta Siepietowska - Wegetatywne rozmnażanie wybranych gatunków traw rabatowych
  4. Grzegorz Szafrański - Analiza historyczna i stan obecny niektórych parków i ogrodów o charakterze zabytkowym na terenie miasta Poznania
  5. Julita Zuzek - Estetyzacja wybranych zagród we wsi Zamorze, gmina Pniewy
  6. Anna Żytniak - Ocena przydatności nowych herbicydów do pielęgnacji trawników miejskich

1999

  1. Natasza Czechowska - Koncepcja urządzenia zieleni w otoczeniu Kościoła parafii św. Mateusza Ap. Ew. w Poznaniu
  2. Ilona Dębińska - Projekt estetyzacji wybranych zagród wiejskich w gminie Granowo
  3. Alicja Dulińska - Ocena przydatności herbicydów dla zwalczania chwastów na trawnikach miejskich
  4. Ewa Hawrylak - Wybrane parki zabytkowe Trójmiasta: Oliwski, Oruński, Przymorski
  5. Piotr Kaźmierowski - Analiza przestrzenna fragmentu zespołu przyrodniczo-krajobrazowego Morasko
  6. Magdalena Kicińska - Ocena stanu zagospodarowania zielenią wysypiska odpadów komunalnych miasta Poznania w Suchym Lesie
  7. Magdalena Kołodziejczak - Analiza układu przestrzennego parku zabytkowego w Ławicy na obszarze Sierakowskiego Parku Krajobrazowego
  8. Jacek Kostecki - Projekt urządzenia zieleni na obszarze zabytkowej fosy w otoczeniu murów obronnych miasta Wschowy
  9. Agnieszka Ladek - Inwentaryzacja zieleni parku na cytadeli w Poznaniu
  10. Katarzyna Macioszyk - Estetyzacja zagród wiejskich na terenie wsi Tarnowo Podgórne
  11. Aleksandra Majchrzak - Walory turystyczno–rekreacyjne wybranych obiektów okolic Wągrowca
  12. Aleksandra Tylczyńska - Ocena i próba wzbogacenia krajobrazu wybranych użytków ekologicznych na obszarze zachodniego klina miasta Poznania
  13. Magdalena Ziółkowska - Historia i stan aktualny wybranych parków zabytkowych miasta Poznania

2000

  1. Monika Gębala - Aktualizacja projektu urządzenia zieleni na obszarze Marcelina
  2. Sylwia Jaskuła - Ocena stanu zachowania Parku Mużakowskiego w Łęknicy od momentu powstania
  3. Renata Jażdżyk - Struktura zieleni na obszarze miasta i gminy Wieluń
  4. Agnieszka Każmierczak - Koncepcja urządzania zieleni w otoczeniu nowo-wybudowanego kościoła pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego na Osiedlu Sobieskiego w Poznaniu
  5. Agnieszka Kielan - Analiza układu przestrzennego parku zabytkowego w Kwilczu
  6. Anna Kramarczyk - Historia i stan aktualny wybranych parków zabytkowych na terenie Poznania
  7. Monika Pietrakowska - Koncepcja urządzenia zieleni w otoczeniu AWF w Poznaniu
  8. Marzena Pokorczak - Formy ochrony przyrody w strukturze terenów zieleni miasta Poznania
  9. Marcin Sitarski - Zmiany układu przestrzennego parku Łazienki Królewskie w Warszawie w latach 1945-2000
  10. Ewa Śmieszek - Analiza i ocena struktury i układu przestrzennego terenów zieleni w Skierniewicach
  11. Izabela Walkowiak - Elementy naruszające harmonie krajobrazu w zespole przyrodniczo – krajobrazowym Morasko

2001

  1. Jakub Delinowski - Analiza historyczno-kompozycyjna parków przypałacowych w Owińskach i Radojewie
  2. Mateusz Koniuszaniec - Inwentaryzacja zieleni wzdłuż wybranych ciągów komunikacyjnych na terenie miasta Poznania
  3. Karina Kostanecka - Koncepcja urządzenia placu zabaw dla Przedszkola nr 28 na Osiedlu Kopernika w Poznaniu
  4. Olga Kowalska - Projekt ogrodu ozdobnego w gospodarstwie agroturystycznym
  5. Magdalena Kuśnierek - Struktura terenów zieleni w wybranych małych miastach Wielkopolski- na przykładzie miasta Kościan
  6. Krzysztof Łąkowski - Struktura terenów zieleni w wybranych małych miastach Wielkopolski- na przykładzie miasta Śrem
  7. Katarzyna Olejniczak - Projekt ogrodu wodnego na terenie arboretum AR w Zielonce
  8. Sławomir Perz - Struktura terenów zieleni w wybranych małych miastach Wielkopolski- na przykładzie miasta Sieraków
  9. Magdalena Płoszajczak - Możliwości wykorzystania walorów przyrodniczych i krajobrazowych gmin Przemęt i Włoszakowice dla potrzeb rozwoju agroturystyki
  10. Adam Turski - Projekt rewaloryzacji zabytkowego parku w Chudopczycach
  11. Marta Urbaniak - Projekt przydomowego ogrodu ozdobnego w gospodarstwie agroturystycznym
  12. Joanna Wileńska - Historia i stan aktualny wybranych parków zabytkowych na terenie miasta Poznania
  13. Justyna Woźnica - Ocena przydatności nowych herbicydów do pielęgnacji trawników miejskich
  14. Małgorzata Wyrembek - Historia i układ przestrzenny parku miejskiego w Jarocinie

2002

  1. Anna Bogacz - Inwentaryzacja zieleni pocysterskiej na terenie Wielkopolski
  2. Magdalena Budniak - Zieleń towarzysząca placom zabaw dla dzieci na obszarze osiedli mieszkaniowych dzielnicy Winogrady w Poznaniu
  3. Łukasz Cieśliński - Projekt koncepcyjny obsadzenia roślinnością skarpy oddzielającej osiedle mieszkaniowe Akademii Rolniczej od trasy szybkiego ruchu A2 na terenie Przeźmierowa
  4. Paweł Czajka - Studium zieleni w osiedlu domów jednorodzinnych w krajobrazie otwartym
  5. Agnieszka Dubiał - Zieleń towarzysząca placom zabaw dla dzieci. Zieleń na placach zabaw dla dzieci na obszarze wybranych osiedli mieszkaniowy dzielnicy Rataje w Poznaniu
  6. Maciej Filary - Miejsca zabaw dla dzieci i boiska do gier dla młodzieży na terenie zachodniego klina zieleni miejskiej Poznania
  7. Katarzyna Grzegorz - Analiza historyczna i kompozycyjna zabytkowych parków w Radaczewie i Pyrzycach
  8. Agnieszka Jaruga - Charakterystyka zadrzewień wzdłuż wybranych ciągów komunikacyjnych miasta Poznania
  9. Agnieszka Konon - Analiza układu zieleni i rewaloryzacja cmentarzy poewangelickich na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego
  10. Sławomir Kozłowski - Charakterystyka zadrzewień wzdłuż wybranych ciągów komunikacyjnych miasta Poznania
  11. Joanna Markow - projekt zagospodarowania zielenią wybranych fragmentów terenu Ośrodka Duszpasterstwa Akademickiego oo. Dominikanów w Jamnej koło Nowego Sącza
  12. Artur Okoniewski - Analiza układu przestrzennego parku zabytkowego w Złotowie
  13. Anna Okupniak - Rekultywacja terenu powyrobiskowego w Pożegowie gmina Mosina
  14. Elżbieta Rembosz - Stan obecny zieleni na Osiedlu Tysiąclecia w Poznaniu
  15. Iwona Siłkowska - Historia i układ przestrzenny parku w Świnoujściu
  16. Krzysztof Średziński - Inwentaryzacja i rewaloryzacja cmentarzy katolickich na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego

2003

  1. Michał Bobowicz - Analiza wieku i płci populacji jałowca pospolitego (Juniperus communis L.) na terenie Nadleśnictwa Lipka, fragment oddziału 8b)
  2. Edyta Buśko - Analiza historyczna i układ przestrzenny parku we Frankfurcie nad Odrą
  3. Małgorzata Erenz - Struktura zieleni miasta Września
  4. Zdzisław Guzikowski - Struktura zieleni miasta Mosiny
  5. Marcin Hinca - Zmienność morfologiczna i anatomiczna igieł sosny zwyczajnej ( Pinus Sylvestris L) z izolowanego stanowiska gór Sierra de Baza w pd. Hiszpanii
  6. Maciej Janik - Analiza wieku i płci populacji jałowca pospolitego (Juniperus communis L.) na terenie Nadleśnictwa Torzym – Fragment oddziały 118d i 119a
  7. Anna Kordana - Koncepcja zagospodarowania przestrzennego w otoczeniu dawnego Płacu Gen. Dowbora – Muśnickiego w Lusowie
  8. Łukasz Kowalski - Struktura zieleni małych miast Wielkopolski na przykładzie miasta Wągrowca
  9. Michał Krzyżaniak - Inwentaryzacja i projekt rewaloryzacji zabytkowego parku dworskiego w Dziećmiarkach
  10. Renata Lamparska - Struktura terenów zieleni miasta Grudziądza. Stan aktualny i perspektywa rozwoju
  11. Barbara Leśniarek - Historia i stan aktualny wybranych parków zabytkowych miasta Poznania
  12. Grzegorz Lewandowski - Projekt estetyzacji siedziby i osiedla mieszkaniowego Lasów Państwowych nadleśnictwa Babki
  13. Anna Łęcka - Projekt estetyzacji leśniczówek Rogalin i Błażejewo w Lasach Państwowych Nadleśnictwa Babki
  14. Agnieszka Nowak - Inwentaryzacja i próba rewaloryzacji zabytkowych alei w Lednickim Parku Krajobrazowym
  15. Joanna Nowak - Zieleń w panoramie wsi. Studium, wytyczne, projekt – na przykładzie gminy Mosina
  16. Kinga Nowak - Walory przyrodnicze i turystyczne Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka na terenie gminy Murowana Goślina
  17. Katarzyna Olińska - Charakterystyka placów zabaw i gier dla dzieci i młodzieży na obszarze wybranych osiedli dzielnicy mieszkaniowej Piątkowo w Poznaniu
  18. Katarzyna Olszewska - Analiza historyczno-kompozycyjna zabytkowego parku w Zatoniu pod Zieloną Górą
  19. Katarzyna Przeperska - Charakterystyka parków pocysterskich na terenie Wielkopolski na podstawie : Owińsk, Ołoboku, Wągrowca, Starego Dworku i Bledzewa
  20. Magdalena Rutkowska - Analiza doboru drzew i krzewów na terenie Osiedla Sołacz w Poznaniu
  21. Magdalena Skrzekotowska - Walory rekreacyjno-turystyczne Puszczy Zielonka na obszarze gminy Pobiedziska
  22. Michał Szmyt - Miejsca zabaw dla dzieci i boiska do gier dla młodzieży na terenie południowego (dębińskiego) klina zieleni w Poznaniu
  23. Małgorzata Urbańska - Koncepcja zagospodarowania wybranych fragmentów drzewostanu w otoczeniu jeziora Rusałka
  24. Elżbieta Walerowicz-Dynia - Park im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie Zdroju, historia i stan obecny
  25. Kinga Wróbel - Ocena przydatności nowych herbicydów dla zwalczania chwastów na trawnikach miejskich

2004

  1. Marta Bilińska - Projekt estetyzacji leśniczówek Łękno i Zwola w gminie Zaniemyśl
  2. Joanna Błoch - Charakterystyka ogrodów pocysterskich w Jędrzejowie i Henrykowie
  3. Karina Chuda - Nawierzchnie ekologiczne typu Areal System na terenie zieleni miasta Poznania
  4. Ewa Gałązka - Studium krajobrazu kulturowego na terenach osadnictwa olęderskiego w powiecie nowotomyskim
  5. Dorota Gulczyńska - Projekt rewaloryzacji parku w Dolsku
  6. Anna Jędroszkowiak - Ocena stopnia zanieczyszczenia metalami ciężkimi wybranych wód zbiorników rekreacyjnych
  7. Joanna Kadzińska - Projekt rewaloryzacji zabytkowego parku w Przybrodzie
  8. Małgorzata Kania - Ocena funkcji zadrzewień śródpolnych w krajobrazie na przykładzie parku krajobrazowego im. Gen. D. Chłapowskiego
  9. Blanka Kaźmierczak - Rola barier biogeochemicznych w krajobrazie
  10. Marta Kujawiak - Analiza kompozycji (układów) roślinnych w parku przydworskim w Radojewie
  11. Joanna Leosz - Ocena przydatności wybranych herbicydów do zwalczania chwastów na trawnikach
  12. Monika Lis - Analiza wieku i płci populacji jałowca pospolitego (Juniperus Gomunic L.) na terenie leśnictwa Turowiec w nadleśnictwie Rytel
  13. Magdalena Markowiak - Koncepcja zagospodarowania zielenią gospodarstwa agroturystycznego położonego w dolinie Noteci
  14. Katarzyna Papierz - Analiza kompozycyjna układów roślinnych w parku przypałacowym w Owińskach
  15. Katarzyna Pernej - Strefy buforowe i ich znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania krajobrazu
  16. Teresa Porankiewicz - Inwentaryzacja i projekt rewaloryzacji zabytkowego parku w Szreniawie
  17. Edyta Sakowicz - Zagospodarowanie zielenią placów zabaw dla dzieci na przykładzie osiedla Szczepin dzielnicy Starego Miasta we Wrocławiu
  18. Agnieszka Sawicka - Zieleń wybranych obiektów sportowych Trójmiasta
  19. Marlena Solarz - Wybrane obiekty sportowe miasta Poznania
  20. Anna Szatkowska - Koncepcja zagospodarowania fragmentu parku wiejskiego  w Szklarskiej Porębie
  21. Honorata Wesoła - Projekt estetyzacji leśniczówek Mechlin i Czmoń w gminie Kórnik
  22. Paulina Zakolska - Wybrane tereny rekreacyjne miasta Poznania
  23. Urszula Zamiar - Projekt zagospodarowania zielenią Ośrodka Duszpasterstwa Akademickiego OO. Dominikanów  nad Lednicą

2005

  1. Julia Balcerek - Analiza i ocena krajobrazu wybranych wsi w parku krajobrazowym im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego
  2. Joanna Dalik - Analiza doboru drzew i krzewów zieleni miejskiej wybranego fragmentu dzielnicy Grunwald w Poznaniu
  3. Paulina Dubert - Projekt rewaloryzacji zabytkowego układu zieleni dawnego majątku w Myszkach
  4. Robert Furmanek - Inwentaryzacja dendroflory cmentarzy zabytkowych w gminie Szydłowo
  5. Karolina Konieczna - Inwentaryzacja dendrologiczna cmentarzy zabytkowych w gminie Szamocin
  6. Joanna Kowolik - Projekt koncepcyjny obszaru zieleni przy zabytkowym obiekcie Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Lądzie gm. Słupca
  7. Anna Kozłowska - Projekt rewaloryzacji zabytkowego parku przy dworze w Kochłowach
  8. Anna Koźbiał - Jezioro Maltańskie wraz z otoczeniem jako element wschodniego klina terenów zieleni miasta Poznania
  9. Michalina Kudlaszyk - Ocena koncentracji ołowiu i miedzi rozpuszczonych w  wybranych wodach parków miejskich
  10. Agnieszka Lasocka - Analiza stężenia azotanów w wodach wybranych parków Poznania
  11. Radosław Łakomski - Struktura terenów zieleni małych miast Wielkopolski
  12. Julia Maciejewska - Inwentaryzacja dendrologiczna cmentarzy zabytkowych w gminie Jastrowie
  13. Anna Miller - Zróżnicowanie morfologiczne owoców i nasion kruszczyka błotnego (Epipactis palustris L.)
  14. Beata Mrozińska - Dendroflora użytków ekologicznych „Kopanina I” i „Kopaniana II
  15. Stanisława Nowicka - Struktura terenów zieleni małych miast Wielkopolski na przykładzie Turku
  16. Grzegorz Olszewski - Projekt zagospodarowania zieleni grodziska w Gieczu
  17. Damian Prządka - Pracownicze Ogrody Działkowe na obszarze terenów przyległych do miasta Poznania
  18. Julia Syska - Pracownicze Ogrody Działkowe na terenie Poznania – historia i stan obecny
  19. Natalia Szalaty - Analiza związków przyczyniających się do eutrofizacji wód na przykładzie wybranych jezior
  20. Beata Szczupak - Projekt estetyzacji leśniczówek Sasinowo i Mieczewo w Nadleśnictwie Babki
  21. Wojciech Tyc - Dendroflora dwóch parków miasta Kalisz
  22. Izabela Warnkowska - Ocena stanu czystości niektórych zbiorników wodnych i związane z tym zagrożenia
  23. Julianna Wiecka - Projekty koncepcyjne rewaloryzacji parków wiejskich w Sławnie i Sulinie
  24. Wojciech Woźny - Projekt koncepcyjny parku zabytkowego w Głębokiem

2006

  1. Joanna Andrzejewska - Projekt zagospodarowania parku Władysława Czarneckiego oraz parku przy ul. Serbskiej- Księcia Mieszka I w Poznaniu
  2. Izabela Chlebowska - Dawne Łazienki w Środzie Wielkopolskiej- rewaloryzacja przestrzeni publicznej
  3. Paulina Cieślińska - Ocena struktury terenów zieleni wsi Kwilcz
  4. Marta Cyfert - Koncepcja zagospodarowania terenu Ośrodka Edukacyjnego przy Instytucie Dendrologii PAN w Kórniku
  5. Sylwia Dudak - Ocena wpływu pasa roślinności na jakość wód wybranych zbiorników rekreacyjnych
  6. Iwona Filipowska - Inwentaryzacja zieleni na cmentarzach zabytkowych gminy Szydłowo
  7. Alicja Frąckowiak - Inwentaryzacja pomników przyrody i drzew pomnikowych powiatu średzkiego
  8. Joanna Furdal - Analiza układu przestrzennego zespołu pałacowo-parkowego w Lubostroniu
  9. Paulina Gęstwa - Jezioro Rusałka-geneza i funkcjonowanie
  10. Szymon Jan Kubasik - Projekt koncepcyjny zagospodarowania terenu przy Kościele Bł. Michała Kozala w Słupcy
  11. Karolina Joanna Zieleniecka - Inwentaryzacja dendroflory parku i estetyzacja otoczenia siedziby Nadleśnictwa Łopuchówko
  12. Sława Kępińska - Zagospodarowanie terenów nad Rzeką Wartą w Poznaniu
  13. Karolina Klepacka - Projekt historycznego sadu i warzywnika na terenie Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie
  14. Justyna Kobus - Rewaloryzacja parku i najbliższego otoczenia przy dworze w Śnieciskach koło Zaniemyśla
  15. Malwina Koszycka - Projekty rewaloryzacji zieleni na wybranych cmentarzach zabytkowych gminy Chodzież
  16. Helena Krygier - Koncepcja zagospodarowania tras i punktów widokowych w Parku Krajobrazowym Promno
  17. Martyna Loch - Analiza i rozwiązania projektowe zieleni na placach zabaw dla dzieci w Poznaniu
  18. Bartosz Melzer - Inwentaryzacja dendrologiczna w parku im. Andrzeja Majakowskiego w  Wejherowie
  19. Łukasz Mrowiński - Projekt estetyzacji parku Adama Wodziczki i parku miejskiego przy ul. Północnej w Poznaniu
  20. Bartosz Napierała - Koncepcja systemu zieleni w krajobrazie rolniczym gminy Ostroróg i zieleni wiejskiej na przykładzie Szczepankowa
  21. Tomasz Nowak - Koncepcja zagospodarowania otoczenia kościoła parafialnego parafialnego Kamiennej
  22. Dorota Palicka - Koncepcyjny projekt zagospodarowania zielenią w otoczeniu budynku nadleśnictwa w Gnieźnie
  23. Marcin Piechota - Inwentaryzacja i projekt rewaloryzacji terenu przy Kościele p.w. Narodzenia Najświetszej Marii Panny w Kaźmierzu Wlkp.
  24. Agnieszka Porwich - Analiza parametrów fizyko-chemicznych cech Jeziora Strzeszyńskiego
  25. Maja Prywer - Zmiany fizyko-chemicznych cech jakości wody Zbiornika Maltańskiego
  26. Marta Stefaniak - Koncepcja rewaloryzacji parku w Lewicach
  27. Klaudia Taratuta - Zagospodarowanie przestrzenne wokół zamku w Mosznej
  28. Barbara Wałecka - Park Kasprowicza w Poznaniu- historia, inwentaryzacja oraz koncepcja estetyzacji 
  29. Łukasz Wilda - Projekt rewaloryzacji ogrodu klasztornego przy Klasztorze O.O. Franciszkanów Franciszkanów Katowicach -Panewnikach
  30. Olga Wojciechowska - Inwentaryzacja pomników przyrody powiatu gnieźnieńskiego
  31. Wioletta Zagórska - Zagospodarowanie przestrzenne otoczenia Fortu IVa w Poznaniu

2007

  1. Paweł Beńka - Projekt rewaloryzacji zieleni wokół plebanii i kościoła p.w. Św. Klemensa w Zakrzewie
  2. Aleksandra Bonk - Zagospodarowanie zielenią terenu przy kościele p.w. Św. Jakuba w Bługowie
  3. Karolina Chermuła - Inwentaryzacja i projekt rewaloryzacji parku zabytkowego Dusznikach
  4. Małgorzata Dolczewska - Rewaloryzacja parku krajobrazowego przy pałacu w Łęknie koło Zaniemyśla
  5. Katarzyna Galińska - Krajobraz jako źródło twórczej inspiracji w sztukach plastycznych (XVII-XX wiek)
  6. Małgorzata Jarmuż - Projekt rewaloryzacji cmentarza parafii p.w. Św. Marcina w Żninie
  7. Marta Jastrząb - Inwentaryzacja zieleni i projekt estetyzacji otoczenia leśniczówek leśniczówek Nowinkach i w Krajkowie, w Nadleśnictwie Konstantynowo
  8. Daria Kaczorowska - Projekt współczesnego ogrodu japońskiego w oparciu o literaturę historii dalekiego wschodu.
  9. Anna Kaźmierska - Analiza populacji jałowca pospolitego ( Juniperus communis L. ) na terenie nadleśnictwa Turek
  10. Adam Kiełpiński - Projekt estetyzacji terenu wokół leśniczówki Kobylepole w nadleśnictwie Babki
  11. Karolina Knapik - Zagospodarowanie parku przed pałacem w Komierowie
  12. Monika Kołodziejczyk - Inwentaryzacja i rewaloryzacja fragmentu parku w Malborku
  13. Justyna Konopczyńska - Analiza dendroflory wybranego terenu osiedla Szczepankowo w Poznaniu
  14. Małgorzata Kontek - Projekt estetyzacji pracowniczej zagrody leśnej Doliwiec Leśny w Nadleśnictwie babki
  15. Kornelia Krzyżaniak - Projekt estetyzacji Parku Szelągowskiego w Poznaniu
  16. Katarzyna Langowska - Przestrzeń przyrodniczo-kulturowa dworu w Drozdowi na ziemi łomżyńskiej
  17. Monika Mankiewicz - Projekt estetyzacji wybranych parków osiedlowych w Poznaniu
  18. Aleksandra Michalska - Waloryzacja i ocena przydatności dla celów rekreacyjnych terenów dawnej Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych w Krzyżownikach
  19. Edyta Miśkiewicz - Analiza zadrzewień przydrożnych Lądu i Owińsk
  20. Tomasz Neumann - Struktura zieleni miasta Leszna
  21. Grzegorz Niklas - Inwentaryzacja i projekt estetyzacji terenów zieleni wokół Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie
  22. Michał Nowak Ocena zawartości pierwiastków śladowych w wybranych ekosystemach wodnych miasta Poznania
  23. Iwona Nyka - Ocena pielęgnacji zieleni przy autostradzie Komorniki – Nowy Tomyśl
  24. Agnieszka Pawłowska - Analiza stopnia zanieczyszczenia Zbiornika Maltańskiego
  25. Marta Poznańska - Ocena stopnia zanieczyszczenia metalami ciężkimi roślin zasiedlających jezioro Rusałka
  26. Wojciech Przybysz - Inwentaryzacja zieleni parków: na Osiedlu Zwycięstwa i Wichrowe Wzgórze oraz inwentaryzacja i projekt estetyzacji parku Gustawa Manitiusa w Poznaniu.
  27. Sylwia Pyziak - Koncepcja rewaloryzacji przestrzenno-krajobrazowej wsi Wierzenica
  28. Karolina Reksińska - Koncepcja zagospodarowania przestrzeni publicznych dla rejonu Nowy Rynek i Park Miejski w dzielnicy Konina Laskówiec Południowy
  29. Aleksandra Rogatka - Zagospodarowanie fortu IVa w Poznaniu wraz z częścią rekreacyjną.
  30. Magdalena Sobkowska - Inwentaryzacja i projekt estetyzacji parku przy Osiedlu Czecha w Poznaniu.
  31. Agnieszka Sudnik - Planty miejskie w Środzie Wlkp. – zagospodarowanie przestrzeni publicznej
  32. Agnieszka Szamotulska - Ocena stanu czystości Jeziora Kierskiego
  33. Magdalena Świdurska - Inwentaryzacja dendrologiczna parku w Klecę koło Jarocina
  34. Emilia Tomczuk - Projekt koncepcyjny zagospodarowania przestrzennego otoczenia leśniczówki Stary Dwór w Nadleśnictwie Gniezno
  35. Magdalena Walczyńska - Inwentaryzacja i rewaloryzacja zabytkowego parku w Dziekanowicach
  36. Piotr Waszak - Projekt zagospodarowania zieleńca na osiedlu Strzeszyn Grecki w Poznaniu
  37. Katarzyna Woźniak - Analiza efektywności akumulacji metali ciężkich przez rośliny wodne w Stawie Sołackim i Jeziorze Kierskim
  38. Martyna Żerańska - Uwarunkowania psychologiczne w projektowaniu i urządzaniu terenów zieleni miejskiej

2008

  1. Katarzyna Banaszyk - Projekt zagospodarowania wybranych terenów zieleni Grodziska Wielkopolskiego
  2. Magdalena Barczak - Projekt estetyzacji wybranych fragmentów Osiedla Kosmonautów
  3. Ewa de Mezer - Studium i koncepcja ochrony ekspozycji krajobrazowej oraz osi widokowych związanych z kościołami drewnianymi na terenie gmin Związku Międzygminnego Puszcza Zielonka
  4. Zofia Dymek - Projekt zieleńca na Osiedlu Gorajskim w Lubaszu
  5. Anna Furmańska - Projekt zagospodarowania brzegów zbiornika wodnego w Lasku Golęcińskim
  6. Tomasz Gendera - Geneza i ocena funkcjonowania Jeziora Chrzypskiego (gm. Chrzypsko Wielkie)
  7. Weronika Głogowska - Projekt estetyzacji osady leśnej w Leśnictwie Kobylepole
  8. Marek Grzelczak - Wpływ barier biogeochemicznych na jakość wód wybranych zbiorników rekreacyjnych
  9. Katarzyna Kachel - Rola wybranych zbiorników śródmiejskich śródmiejskich funkcjonowaniu miasta Poznania
  10. Natalia Kaczmarek - Rola roślinności wodnej w ograniczeniu zanieczyszczeń chemicznych wód
  11. Marta Kaniewska - Malarstwo jako twórcza forma otaczającej nas rzeczywistości, ze szczególnym uwzględnieniem ogrodów
  12. Katarzyna Kaźmierczak - Koncepcja urządzenia gospodarstwa agroturystycznego na przykładzie „Łowisk” koło Piły
  13. Joanna Klaczyńska - Inwentaryzacja i uwarunkowania rewaloryzacji układu zieleni zabytkowego cmentarza przy ul. P. Ściegiennego w Poznaniu
  14. Aleksandra Lewandowska - Porównanie stanu czystości Jeziora Kierskiego i Jeziora Strzeszyńskiego
  15. Agnieszka Lewandowska - Dawne i współczesne układy zieleni na obszarze Wrześni
  16. Natalia Mazurek - Koncepcja zagospodarowania nowo projektowanego zespołu mieszkaniowego w Starym Żegrzu w Poznaniu
  17. Sławomir Mrotek - Inwentaryzacja i waloryzacja dendroflory parku w miejscowości Glesno koło Wyrzyska
  18. Iwona Nagórko - Projekt estetyzacji osady leśnej w Nadleśnictwie Babki
  19. Katarzyna Nowak - Projekt zagospodarowania terenu w otoczeniu kościoła P.W. Karola Boromeusza w Poznaniu
  20. Michał Nowicki - Projekt zagospodarowania parku wypoczynku i rekreacji w Sierakowie koło Rawicza
  21. Barbara Parowicz - Projekt zagospodarowania zieleni wybranych terenów Uniwersytetu Przyrodniczego Poznaniu
  22. Marta Poradzewska - Zagospodarowanie zielenią części folwarcznej na terenie Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie
  23. Katarzyna Potrawiak - Projekt zagospodarowania zielenią nowopowstałego Osiedla Parkowego w Komornikach
  24. Katarzyna Przybysz - Projekt zagospodarowania zielenią wybranych ciągów komunikacyjnych w Pobiedziskach
  25. Marta Ratajszczak - Zagospodarowanie zielenią słoniarni w Nowym Zoo w Poznaniu
  26. Ewelina Rogala - Krajobraz jako źródło twórczej inspiracji w sztukach plastycznych (XVII-XX wiek).
  27. Katarzyna Ryszczyńska - Projekt zagospodarowania zielenią placu Waryńskiego w Poznaniu
  28. Agnieszka Skrzywanek - Ocena stopnia zanieczyszczenia wód Stawów Sołackich
  29. Michał Smorawski - Dynamika zmian biogenów w wodach wybranych zbiorników rekreacyjnych Poznania
  30. Dagmara Stachowiak - System zieleni miejskiej w Kostrzynie nad Odrą - historia i stan obecny
  31. Katarzyna Stasilewicz - Ocena struktury zieleni miasta Rzepin w województwie lubuskim
  32. Liliana Sull - System zieleni miejskiej Chełmna – historia i stan obecny
  33. Irena Śliwa - Projekt zagospodarowania zielenią otoczenia Przedszkola nr 44 im. J. Korczaka w Poznaniu
  34. Katarzyna Świt - Inwentaryzacja i projekt terenu Uniwersytetu Przyrodniczego Poznaniu, przy ul. Wojska Polskiego 28
  35. Monika Tworzydło - Inwentaryzacja otoczenia zabytkowych kościołów powiatów: średzkiego, wrzesińskiego, jarocińskiego
  36. Zofia Wawrzynkiewicz - Inwentaryzacja otoczenia zabytkowych kościołów w powiatach: obornickim, wągrowieckim i chodzieskim
  37. Hanna Wojtczak - Inwentaryzacja i uwarunkowania rewaloryzacji zieleni cmentarza przy ul. Szczawnickiej w Poznaniu
  38. Ewa Zalewska - Rewitalizacja wsi Dąbrówka Kościelna jako ośrodka pielgrzymkowego i turystycznego – koncepcja architektoniczno-krajobrazowa

2009

  1. Alicja Andrzejewska - Projekt rewaloryzacji wybranych terenów zieleni gminy Miedzichowo, koło Międzychodu
  2. Anna Balcerewicz - Analiza i projekt koncepcyjny terenów rekreacyjno-sportowych w dolinie rzeka Wirenki
  3. Aleksandra Bartczak - Koncepcja zagospodarowania zieleńca w Czerwonaku
  4. Małgorzata Dudek - Analiza dawnych i współczesnych układów zieleni na obszarze Gniezna
  5. Anna Gałecka - Zachodni klin zieleni w Poznaniu – analiza, ocena i wytyczne do rewaloryzacji przestrzenno-krajobrazowej.
  6. Marzena Jeleniewska - Projekt zagospodarowania zielenią obszaru przy ul. Kępińskiej w Poznaniu.
  7. Marcin Kaczmarek - Inwentaryzacja pomników przyrody wybranych gmin powiatu poznańskiego
  8. Maria Kłosowska - Inwentaryzacja i uwarunkowanie rewaloryzacji układu zieleni zabytkowego cmentarza przy ulicy Bluszczowej w Poznaniu
  9. Anita Korcz - Ocena występowania roślinności szuwarowej Zbiornika Rusałka
  10. Magdalena Kotlarczyk - Projekt rewaloryzacji zabytkowego parku w Brzozie
  11. Natalia Kowalczuk - Analiza funkcjonalno-przestrzenna i kompozycyjne systemu zieleni miejskiej na Jeżycach w Poznaniu
  12. Karolina Kraft - Projekt estetyzacji parku miejskiego im. St. Staszica w Czarnkowie
  13. Agnieszka Krakowińska - Analiza i projekt koncepcyjny terenów rekreacyjno-sportowych w Sierakowie pod Rawiczem
  14. Agata Madejczyk - Ocena występowania roślinności szuwarowej Jeziora Kierskiego
  15. Sebastian Marek - Projekt rewaloryzacji wybranych terenów zieleni gminy Miedzichowo koło Międzychodu
  16. Olga Mikołajczyk - Struktura terenów zieleni Poznania
  17. Romana Musioł - Projekt rewaloryzacji zabytkowego parku w Rokietnicy
  18. Katarzyna Przybylska - Projekt koncepcyjny wybranego fragmentu Parku 1000-lecia w Lesznie
  19. Agnieszka Rogozińska - Inwentaryzacja pomników przyrody powiatu leszczyńskiego
  20. Anna Rudawska - Ocena stanu roślinności otaczającej jezioro Drawsko (województwo zachodniopomorskie)
  21. Anna Sałek - Projekt rewaloryzacji wybranych terenów zieleni Grodziska Wielkopolskiego
  22. Marta Straszak - Inwentaryzacja i waloryzacja wybranego zabytkowego obiektu w gminie Czaplinek
  23. Stefan Sykut - Inwentaryzacja pomników przyrody i drzew pomnikowych powiatu żnińskiego
  24. Iwona Szymańska - Dendroflora Poznańskiego Górczyna
  25. Wojciech Świątek-Brzeziński - Analiza strefy roślinnej otaczającej jezioro Żardno (województwo zachodniopomorskie)
  26. Zofia Ważny - Analiza i rewaloryzacja zieleni dwóch cmentarzy zabytkowych Kalisza
  27. Edyta Widziewicz - Koncepcja zagospodarowania doliny rzeki Witrynki w Wirach, gmina Komorniki
  28. Alina Zając - Projekt estetyzacji wybranego terenu w Drawskim Parku Krajobrazowym

2010

  1. Agnieszka Bieniaszewska - Waloryzacja wybranych zbiorników wodnych z zastosowaniem metod krajobrazowych w Parku Krajobrazowym im. Generała Dezyderego Chłapowskiego
  2. Daria Borwik - Dawne i współczesne układy zieleni na obszarze Kalisza
  3. Justyna Człopa - Projekt rewaloryzacji zieleńca na Osiedlu Kosmonautów z Poznaniu
  4. Sylwia Dakowska - Koncepcja zagospodarowania zielenią wybranych terenów w pasach drogowych Poznania
  5. Agnieszka Derebecka - Projekt zagospodarowania zielenią terenu przy ul. Kościelnej w Poznaniu
  6. Izabela Dobrowolska - Analiza i wytyczne dla kształtowania wnętrz architektoniczno – krajobrazowych w wybranych zespołach zabudowy wielorodzinnej w Poznaniu
  7. Dominik Dzierżyński - Inwentaryzacja zbiorników wodnych w zachodniej części Parku Krajobrazowego im. Generała Dezyderego Chłapowskiego
  8. Magdalena Erenc - Ocena kompozycji przestrzennej i roślinności parku miejskiego w Lubaszu
  9. Krzysztof Glinka - Projekt rewaloryzacji zieleńca u zbiegu ulic Dąbrowskiego i Przybyszewskiego a Poznaniu
  10. Monika Gościniak - Projekt zieleńca przy ulicy Estkowskiego w Poznaniu
  11. Jagoda Gramala - Struktura terenów zieleni miasta Kórnik w województwie wielkopolskim
  12. Elżbieta Hildebrand - Inwentaryzacja zbiorników wodnych we wschodniej części Parku Krajobrazowego im. Generała Dezyderego Chłapowskiego
  13. Alicja Janiak - Dawne i współczesne układy zieleni na obszarze Konina
  14. Marcin Jankowiak - Rewaloryzacja zabytkowego parku przypałacowego w Dłoni
  15. Agata Jarosz - Projekt rewaloryzacji zieleńca na Osiedlu Wilczy Młyn w Poznaniu
  16. Justyna Kamińska - Projekt rewaloryzacji zieleńca na Osiedlu Kosmonautów w Poznaniu
  17. Sylwia Kordecka - Projekt zagospodarowania zieleńca na Osiedlu Warszawskim w Poznaniu
  18. Marta Kucharska - Analiza i ocena stanu zachowania zabytkowego parku im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu pod kątem wykorzystania przez osoby niepełnosprawne
  19. Agnieszka Kurowiecka - Ocena roślinności przywodnej wybranych zbiorników Parku Krajobrazowego im. Generała Dezyderego Chłapowskiego
  20. Marzena Lauber - Stan zdrowotny i rola w krajobrazie miasta alei drzew towarzyszących drogom w Poznaniu
  21. Agnieszka Lisek - Studium projektowe otoczenia wybranych wiejskich kościołów zabytkowych powiatów międzychodzkiego, nowotomyskiego, szamotulskiego i czarnkowsko-trzcianeckiego
  22. Anna Łysiak - Walory kulturowe i projekt rewaloryzacji wybranych obiektów pocysterskiego zespołu klasztornego w Przemęcie
  23. Łukasz Młyński - Waloryzacja oczek wodnych na wybranym fragmencie Drawskiego Parku Krajobrazowego
  24. Natalia Olborska - Studium projektowe otoczenia wybranych wiejskich kościołów zabytkowych powiatów poznańskiego i gnieźnieńskiego
  25. Karolina Pilc - Projekt rewaloryzacji zieleńca w Kwilczu
  26. Natalia Pokorska - Historia, stan obecny i rewaloryzacja Dziecińca przy Drodze Dębińskiej w Poznaniu
  27. Anna Sikorska - Mechanizacja prac przy produkcji trawy z rolki
  28. Marta Słomińska - System zieleni Puszczykowa w aspekcie idei miasta-ogrodu
  29. Agnieszka Sobiak - Struktura terenów zieleni miasta Szamotuły w woj. Wielkopolskim
  30. Ewa Sowisło - Struktura terenów zieleni miasta Tucholi
  31. Katarzyna Strugała - Inwentaryzacja i uwarunkowania rewaloryzacji układu zieleni cmentarza przy ul. Św. Antoniego w Poznaniu
  32. Maria Ulczycka - Dobór roślin do kompozycji kwiatowych w konstrukcjach metalowych
  33. Jagoda Wierkiewicz - Struktura terenów zieleni miasta Kórnik w woj. Wielkopolskim
  34. Joanna Wojciechowska - Inwentaryzacja i waloryzacja zieleni na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich
  35. Weronika Wylegała - Koncepcja zagospodarowania przestrzennego parku miejskiego w Lubaszu

2011

  1. Marta Cholewa - Zagospodarowanie zielenią fragmentu terenu przy dworku w Bielawach
  2. Maria Chomicz - Projekt zagospodarowania zielenią terenów wokół Biocentrum UP w Poznaniu
  3. Natalia Dzikowska - Inwentaryzacja i uwarunkowania rewaloryzacji układów zieleni trzech cmentarzy katolickich w Głuszynie
  4. Joanna Grudzińska - Projekt estetyzacji zieleni na terenie Ośrodka Przywodnego Rataje w Poznaniu
  5. Zofia Grzeszczyk - Inwentaryzacja i projekt rewaloryzacji parku dworskiego w Morasku
  6. Alicja Hasińska - Analiza malarstwa pejzażowego XV-wiecznych mistrzów szkoły naddunajskiej / Albert Altdorfer, Lucas Cranach ( st.) i inni/
  7. Małgorzata Hofman - Projekt zagospodarowania zielenią wybranych terenów miasta Puszczykowa
  8. Julita Jarocka - Projekt rewaloryzacji parku w Owińskach
  9. Katarzyna Jaśkowska - Wpływ konstruktywizmu na współczesne koncepcje projektowania przestrzeni – opis zjawiska, analiza formalna
  10. Agnieszka Kornecka - Analiza układu przestrzennego, zieleni oraz stanu zachowania cmentarzy poniemieckich wybranych gmin powiatu sępolińskiego
  11. Aleksandra Kubiak - Projekt zagospodarowania terenu wokół kościoła p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bolechowie Osiedle
  12. Piotr Łechtański - Zieleń we współczesnych osiedlach podmiejskich na wybranych przykładach na terenie Konina i okolic
  13. Karina Michalska - Dawne i współczesne układy zieleni na obszarze Ostrowa Wielkopolskiego
  14. Michał Plenzler - Waloryzacja wybranego fragmentu krajobrazu w Gminie Komorniki
  15. Joanna Ruchniewicz - Inwentaryzacja i uwarunkowania rewaloryzacji parku dworskiego Golęcinie
  16. Natalia Slosorz - Projekt koncepcyjny rewaloryzacji układu zieleni cmentarzy przy ul. Gospodarskiej w Spławiu i ul. Jarosławskiej w Krzesinach
  17. Magdalena Śmidowicz - Analiza układu przestrzennego, zieleni oraz stanu zachowania cmentarzy poniemieckich wybranych gmin powiatu wrzesińskiego
  18. Krzysztof Walczykiewicz - Struktura terenów zieleni miasta Brzeg
  19. Olga Węclewska - Projekt rewaloryzacji wybranego fragmentu parku przy pałacu Radolińskich w Jarocinie
  20. Beata Wosińska - Analiza i rewaloryzacja zieleni cmentarzy ewangelickich gminy Mosina
  21. Joanna Ziaja - Projekt zagospodarowania roślinnością wybranych fragmentów otoczenia Stadionu Lecha w Poznaniu
  22. Artur Ziębiński - Projekt rewaloryzacji parku miejskiego im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni

2012

  1. Lidia Barczak - Inwentaryzacja i koncepcja rewaloryzacji parku pałacowego w Konarzewie
  2. Marcin Bartkowiak - Projekt zagospodarowania zielenią terenu przedszkola „Pod zielonym dworkiem” przy fabryce Solaria Bus & Coach w Bolechowie.
  3. Ewelina Chlebowska - Inwentaryzacja i uwarunkowania rewaloryzacji Parku Górczyńskiego w Poznaniu
  4. Joanna Dakowska - Teren zieleni pomiędzy Collegium Anatomicum Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i Collegium Chemikum UAM w Poznaniu – historia, stan obecny, możliwość rewaloryzacji
  5. Dariusz Desz - Inwentaryzacja i projekt rewaloryzacji parku w Rusku
  6. Elżbieta Gajewska - Bulwar nadrzeczny jako element panoramy Śródki w Poznaniu
  7. Łukasz Gąsiorowski - Projekt zagospodarowania terenu sportowo-rekreacyjnego w Kościanie przy ul. Szpitalnej8
  8. Zyta Gładczak - Projekt rewaloryzacji parku dworskiego w Dąbrówce
  9. Julianna Małgorzata - Grobelna Koncepcja zagospodarowania wybranych przestrzeni publicznych w Lubaszu
  10. Agnieszka Gronowska - Funkcjonowanie oczek wodnych w województwie Wielkopolskim
  11. Zofia Grzeszczyk - Analiza i ocena historycznych powiązań widokowych widokowych zabytkowych założeniach zamkowo-parkowych w Gołuchowie, Kórniku i Rydzynie.
  12. Monika Jankowiak - Projekt rewaloryzacji parku w Kadzewie
  13. Katarzyna Janus - Projekt zagospodarowania zielenią terenu przy Kościele pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze
  14. Magdalena Kaletka - Giverny – ogród, inspiracja malarska; malarstwo, inspiracja kształtowania krajobrazu.
  15. Anna Kowalska - Projekt rewaloryzacji parku im. Adama Wodniczki w Poznaniu
  16. Milena Lisaj - Projekt wybranego fragmentu Parku Ratuje II w Poznaniu
  17. Aleksandra Maciaszek - Adaptacja konserwatorska ogrodu poklasztornego w Owińskach
  18. Joanna Micińska - Koncepcja zagospodarowania parku publicznego – krajobraz nocy i dnia, rola i znaczenie oświetlenia i iluminacji w architekturze i architekturze  krajobrazu.
  19. Daniel Mikulski - Projekt odnowy wsi Murzynowo Kościelne
  20. Dagmara Napierała - Projekt estetyzacji wybranego terenu w Międzyrzeczu
  21. Anna Polańska - Studium historyczne i inwentaryzacja cmentarzy przykościelnych
  22. Joanna Prałat - Zieleń jako element recyklingu zdegradowanych przestrzeni miejskich na przykładzie ul. Św. Marcin w Poznaniu i wybranych zespołów podwórzy – projekt.
  23. Maria Pulikowska - Projekt rewaloryzacji zieleni otaczającej dwór we Wronczynie w gminie Pobiedziska
  24. Bożena Rapalska - Wpływ land artu na współczesne koncepcje kształtowania krajobrazu
  25. Dagmara Ratajczak - Uwarunkowania i wytyczne do rewaloryzacji południowo-zachodniego fragmentu Cmentarza Parafialnego Św. Jana Vianney’a w Poznaniu
  26. Agnieszka Rosada - Koncepcja rewaloryzacji zabytkowego założenia pałacowo-ogrodowego w Siemianicach, (woj. wielkopolskie, powiat kępiński )
  27. Weronika Sękowska - Zieleniec na skrzyżowaniu ulic: ST. Przybyszewskiego i J. H. Dąbrowskiego w Poznaniu – historia, stan obecny i możliwości zagospodarowania
  28. Bogusława Skrzypczak - Projekt modernizacji zieleni w tzw. Małym Skansenie nad jeziorem Lednica
  29. Justyna Smolińska - Rewaloryzacja zabytkowego parku miejskiego w Ciechomicach
  30. Aleksandra Sołtysiak - Koncepcja zagospodarowania zielenią podwórzy wybranych kamienic z pierwszej połowy XX w. na przykładzie dzielnic Poznania: Wildy, Łazarza i Jeżyc
  31. Sylwia Stawska - Projekt ścieżki przyrodniczej w rezerwacie przyrody „Dolina Kamionki”
  32. Karolina Stucka - Waloryzacja i koncepcja ochrony krajobrazu wsi Wilkowo Polskie i Śniaty w Województwie Wielkopolskim
  33. Cecylia Turno - Waloryzacja i koncepcja ochrony krajobrazu na przykładzie wsi Objezierze i Nieczajna (Województwo Wielkopolskie)
  34. Maria Wasilewska - Znaczenie drobnych zbiorników wodnych w krajobrazie wiejskim na przykładzie stawu w Drwęsie
  35. Jagoda Maria Witosławska - Inwentaryzacja i zagospodarowanie Ogrodu Górnego Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie
  36. Dorota Włoch - Projekt zagospodarowania zielenią Ośrodka Obozowego Hufca ZHP Poznań – Wilda im. J. Kasprowicza w Kaplinie.
  37. Beata Wojciechowska - Waloryzacja i koncepcja ochrony krajobrazu na przykładzie wsi Turew i Rąbiń ( Województwo Wielkopolskie)
  38. Paulina Katarzyna Zielińska - Koncepcja rewaloryzacji zabytkowego parku w Niemczynie koło Wągrowca

2013

  1. Klaudia Babińska - Koncepcja rewaloryzacji założenia pałacowo – parkowego w Jeziorach
  2. Konrad Bałacki - Koncepcja rewaloryzacji parku podworskiego w Dłużenie, Gm. Trzcianka
  3. Magdalena Bałdyga - Waloryzacja przyrodnicza Jeziora Kociołek (Wielkopolski Park Narodowy)
  4. Beata Biernacka - Inwentaryzacja wybranego fragmentu parku miejskiego w Śremie wraz z wytycznymi projektowymi
  5. Ewelina Danelska - Inwentaryzacja i waloryzacja zadrzewień północnej części Wielkopolskiego Parku Etnograficznego w Dziekanowicach
  6. Sylwia Dembińska - Projekt rewaloryzacji parku pałacowego przy ul. Mściszewskiej w Murowanej Goślinie
  7. Marta Dobek - Koncepcja rewaloryzacji parku pałacowego w Pianowie, koło Kościana
  8. Joanna Dróżdż - Inwentaryzacja i projekt koncepcyjny zmian zagospodarowania południowej części Wielkopolskiego Parku Etnograficznego
  9. Dominika Dymek - Koncepcja zagospodarowania zielenią parku między mostem Królowej Jadwigi a mostem św. Rocha
  10. Tomasz Generalski - Potencjał przyrodniczy Jeziora maltańskiego
  11. Paulina Głania - Zmiany w występowaniu roślinności litoralnej Jeziora Jarosławskiego
  12. Barbara Jankowska - Koncepcja rewaloryzacji parku w Napachaniu
  13. Piotr Jędzejczak - Waloryzacja przyrodnicza fragmentu Jeziora Wolsztyńskiego
  14. Agnieszka Kaniowska - Koncepcja zagospodarowania Parku Jarogniewa i Izabeli Drwęskich w Poznaniu
  15. Kalina Kiszka - Koncepcja rewaloryzacji i adaptacji zespołu dworsko-parkowego na cele Domu Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze
  16. Małgorzata Kotecka - Koncepcja zagospodarowania zielenią otoczenia Domu Parafialnego Parafii pw. Św. Karola Boromeusza w Kościanie
  17. Natalia Krupa - Miasto i demokracja – projekt transformacji miejskiej przestrzeni w Swarzędzu
  18. Szymon Kurpiewski - Projekt rewaloryzacji parku w Gębicach
  19. Małgorzata Kujawska - Między parkami – koncepcja zagospodarowania fragmentu przestrzeni publicznej na Łazarzu w Poznaniu
  20. Agnieszka Łęcka - Zagospodarowanie terenu wokół Jeziora Witobelskiego ( Pojezierze Poznańskie)
  21. Julianna Maciejewska - Analiza i zapis przekształceń krajobrazu Chwaliszewa w Poznaniu od końca XIX wieku do współczesności
  22. Paulina Maria Pacholczyk - Projekt rekultywacji Jeziora Strykowskiego
  23. Arkadiusz Michalak - Koncepcja rewaloryzacji parku w Modrzu
  24. Joanna Mielcarek - Koncepcja rewaloryzacji zieleni u zbiegu ulic: Pułaskiego i Mieszka I w Poznaniu
  25. Marta Migaj - Koncepcja rewaloryzacji zabytkowego założenia dworsko – parkowego w Wysoczce, gmina Buk
  26. Aleksandra  Misiak - Koncepcja rewaloryzacji parku przy zamku w Tucznie
  27. Mikołaj Nowaczyk - Inwentaryzacja oraz koncepcja rewaloryzacji fragmentów parku w Uzarzewie
  28. Agata Nowak - Studium przestrzeni otwartej, analiza rysunkowa wybranego pejzażu
  29. Ewa Nowak - Koncepcja rewaloryzacji wybranych terenów zabytkowego parku w Biedrusku, koło Poznania
  30. Marta Olejniczak - Koncepcja rewaloryzacji zieleni u zbiegu ulic : Grunwaldzkiej, Junikowskiej i Prośnickiej w Poznaniu
  31. Natalia Oleksy - Koncepcja rewaloryzacji zabytkowego założenia pałacowo – parkowego w Gaju Małym, gm. Obrzycko
  32. Kamila Osiecka - Współczesny cmentarz komunalny – ogrodem pamięci? Cmentarz na Miłostowie w Poznaniu
  33. Kamila Owczarek - Projekt zagospodarowania Parku Górczyńskiego w Poznaniu
  34. Sylwia Pawlak - Plan rewaloryzacji terenów w sąsiedztwie Parku Miejskiego w Kaliszu
  35. Anna Rademacher - Osiedle Leśne w Koziegłowach – analiza aktualnego stanu zagospodarowania i koncepcja modernizacji Skweru im. Jana Pawła II
  36. Agnieszka Rzeźnik - Koncepcja zagospodarowania systemu zieleńców w Szczecinie w dzielnicy Niebuszewo
  37. Agnieszka Skóra - Koncepcja zagospodarowania terenu Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy
  38. Monika Skrzypczak - Zagospodarowanie terenu przy Jeziorze Łódzko – Dymaczewskim
  39. Martyna Skrzypczak - Waloryzacja przyrodnicza Jeziora Góreckiego (Wielkopolski Park Narodowy)
  40. Natalia Sobczak - Projekt zagospodarowania Parku Gustawa Manitiusa z Poznaniu
  41. Ewa Stolarczyk - Inwentaryzacja i ocena stanu wybranych ciągów zieleni w Poznaniu
  42. Magdalena Surdyk - Projekt zagospodarowania zachodniej części Parku Tysiąclecia Państwa Polskiego w Poznaniu
  43. Agata Szwed - Analiza i zapis przekształceń krajobrazu jeziora Maltańskiego w Poznaniu od początku XIX w. do współczesności
  44. Monika Świerczyńska - Inwentaryzacja roślinności litoralnej Jeziora Kapka (Województwo Zachodniopomorskie)
  45. Wiktor Trochonowicz - Wybrane cmentarze katolickie dekanatu sompoleńskiego – historia, analiza zieleni i układów przestrzennych
  46. Marta Zapłata - Projekt rewaloryzacji lapidarium przy Kościele Św. Krzyża w Lesznie

2014

  1. Agnieszka Anguiano-Mazurczak - Koncepcja zagospodarowania terenu w rejonie mostu Królowej Jadwigi między rzeką Wartą a ul. Strzelecką w Poznaniu
  2. Karolina Bednarowicz - Koncepcja rewaloryzacji zieleni przy Strażnicy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 6 w Poznaniu
  3. Barbara Białachowska - Adaptacja terenu w Pacholewie (gmina Oborniki) do celów agroturystycznych
  4. Mateusz Daniel Łusiak - Analiza i projekt koncepcyjny zagospodarowania Parku Tysiąclecia w Poznaniu
  5. Anna Elżbieta Nowak - Koncepcja rewaloryzacji otoczenia grobowca Rodziny Willich w zabytkowym parku w Gorzyniu
  6. Monika Gacioch - Projekt koncepcyjny zagospodarowania terenu w stylu dawnych dworków polskich w miejscowości św. Lipka w woj. Warmińsko – Mazurskim. Ogród rustykalny
  7. Bartosz Gorockiewicz - Wizualizacja śladów architektonicznych kar obrazu kulturowego wsi Rogalin – idea i projekt
  8. Teresa Grebieniow - Aleja pomnikowa przy ulicy Poniatowskiej w Luboniu. Inwentaryzacja, pielęgnacja i ochrona alei w połączeniu z projektem koncepcyjnym placu Bojanowskiego
  9. Magdalena Jaroniec - Koncepcja rewaloryzacji otoczenia pałacu w zabytkowym parku w Gorzyniu
  10. Aleksandra Jutrzenka – Trzebiatowska - Koncepcja rewaloryzacji zabytkowego założenia pałacowo – parkowego w Nacławiu, woj. zachodniopomorskie
  11. Weronika Karbowska - Koncepcja rewaloryzacji zieleni przy Strażnicy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 7 w Poznaniu
  12. Eliza Kaźmierczak - Zagospodarowanie zielenią fragmentu sąsiadującego z Pałacem w Wonieściu
  13. Emilia Konopacka - Koncepcja rozwiązań przestrzennych dla wybranych odcinków III ramy komunikacyjnej na obszarach zieleni miasta Poznania
  14. Agata Kozielska - Koncepcja zagospodarowania zielenią fragmentu terenu po byłym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Obrońców Wybrzeża w Słupsku
  15. Sandra Kublik - Rewaloryzacja Parku Krasińskich w Warszawie
  16. Dorota Kupczak - Projekt zagospodarowania terenu zieleni przy zabytkowym kościele w Kłaninie
  17. Agnieszka Leśniak - Rewaloryzacja zespołu pałacowo-parkowego w Konarzewie w powiązaniu z układem wsi
  18. Joanna Łuczak - Koncepcja zagospodarowania nabrzeża Warty w rejonie dawnego portu i przystani przy ul. Estkowskiego w Poznaniu
  19. Marta Łukomska - Projekt zagospodarowania parku im. H. Wieniawskiego w Poznaniu
  20. Joanna Magdalena Pracka - Analiza i ocena historycznych powiązań widokowych w zabytkowych założeniach pałacowo – ogrodowych w Czaczu, Pępowie i Pawłowicach
  21. Magdalena Majchrzycka - Koncepcja rewaloryzacji zachodniej części Folwarku Wąsowo koło Nowego Tomyśla
  22. Magdalena Modrzejewska - Projekt koncepcyjny rewaloryzacji układu zieleni we wsi Dziekanowice nad jeziorem Lednica
  23. Katarzyna Mroczek - Koncepcja kształtowania przestrzeni publicznej w wybranych zespołach zabudowy podmiejskiej w Środzie Wielkopolskiej
  24. Katarzyna Napierała - Koncepcja zagospodarowania parku przy Zakonie Sióstr Urszulanek w Lipnicy
  25. Katarzyna Anna Nazarczuk - Koncepcja zagospodarowania wybranego fragmentu miasta Poznania – alternatywne rozwiązanie przestrzenne dla Bramy Zachodniej w rejonie ulic Dąbrowskiego i Polskiej
  26. Anna Nyka - Koncepcja rewaloryzacji zieleni przy Strażnicy Jednostko Ratowniczo- Gaśniczej nr 5 w Poznaniu
  27. Paweł Pałasik - Koncepcja zagospodarowania terenu zieleni przy ulicy Nadolnik w Poznaniu
  28. Joanna Przybyła - Przestrzeń rekreacyjna nad rzeką Wartą między mostami Przemysła I i Królowej Jadwigi w Poznaniu – koncepcja zagospodarowania i projekt wybranego fragmentu.
  29. Anna Pudelska - Analiza i ocena historycznych powiązań widokowych w zabytkowych założeniach pałacowo – ogrodowych w Śmiełowie, Turwi i Dobrzycy
  30. Monika Rękoś - Koncepcja rewaloryzacji wschodniej części Folwartku Wąsowo koło Nowego Tomyśla
  31. Agnieszka Skóra - Koncepcja zagospodarowania terenu Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy
  32. Anna Sławińska - Koncepcja rewaloryzacji zieleni przy Strażnicy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 8 w Poznaniu
  33. Paulina Sznajder - Rewaloryzacja fragmentu zabytkowego parku przy pałacu w Wąsowie
  34. Agnieszka Szubert - Waloryzacja przyrodnicza Jeziora Strzeszyńskiego na podstawie roślinności litoralnej
  35. Aleksandra Śliwińska - Projekt ogrodu hortiterapii przy Szpitalu Świętej Rodziny w Poznaniu
  36. Dominika Anna Winiecka – Dębińska - „Pamięć w krajobrazie” – woda w mieście. Wytyczne i koncepcje projektowe wybranych obszarów Poznania
  37. Kamila Ziarkiewicz - Waloryzacja przyrodnicza Jeziora Rusałka na podstawie roślinności litoralnej

2015

  1. Joanna Bartosik - Koncepcja zagospodarowania zieleńca u zbiegu ulic Wojska Polskiego, Dojazd i Niestachowska w Poznaniu, z uwzględnieniem kolekcji roślin okrywowych
  2. Monika Bednarek - Koncepcja zagospodarowania terenu wokół Szpitala Samorządowego im. Antoniego Troczewskiego w Kutnie
  3. Michalina Brońska - Koncepcja zagospodarowania Parku Kasprowicza w Poznaniu
  4. Adam Henryk Brzeziński - Koncepcja zagospodarowania terenu przed dworcem PKP w Złotowie
  5. Izabela Chmielewska - Koncepcja zagospodarowania terenu inwestycyjnego Spółdzielni Mieszkaniowej „Lazurowa” w Warszawie
  6. Agata Chromczak - Koncepcja zagospodarowania fragmentu starego koryta Warty w Poznaniu
  7. Magdalena Czerwińska - Estetyzacja fragmentu Promenady im. Czesława Niemena w Częstochowie
  8. Joanna Duchnat - Koncepcja zagospodarowania zabytkowego parku w Buku
  9. Anna Dworzyńska - Koncepcja zagospodarowania terenu po stadionie im. Edmunda Szyca oraz fragmentu ulicy Dolna Wilda i Ojca Mariana Żelazka w Poznaniu
  10. Anna Gajda - Zieleń miejska jako jeden z elementów tworzących ład przestrzenny – koncepcja zagospodarowania rejonu ulicy Chełmońskiego w Trzciance
  11. Honorata Gurzyńska - Koncepcja zagospodarowania terenu przy obiektach Akademii Pomorskiej w Słupsku
  12. Paulina Hoderna - Koncepcja rewitalizacji hipodromu w Sierakowie
  13. Natalia Kluczyńska - Między śladami przeszłości a osiedlową rzeczywistością. Projekt koncepcyjny zagospodarowania fragmentu terenu „Rataje-Park II” w Poznaniu
  14. Maciej Mikołajczak - Struktura terenów zieleni miasta Śremu, w województwie wielkopolskim
  15. Monika Neumann - Studium panoram Poznania oraz wytyczne do ochrony ekspozycji widokowej
  16. Monika Nowak - Ocena dendroflory na rekultywowanym wysypisku śmieci w Rumianku
  17. Agnieszka Patelska - Koncepcja zagospodarowania Parku 600-lecia w Wągrowcu
  18. Urszula Piwowarczyk - Projekt koncepcyjny terenu zieleni przy ulicy Jesionowej w Swarzędzu
  19. Marcelina Spychała - Koncepcja zagospodarowania zieleńca u zbiegu ulic Wojska Polskiego, Nad Potokiem, Szydłowska i Źródlana na Sołaczu w Poznaniu
  20. Paulina Stachowska - Analiza i zapis przekształceń krajobrazu „olęderkiego” na przykładzie wsi Boruja Nowa w powiecie nowotomyskim
  21. Anna Stubba - Analiza aktualnego stanu zagospodarowania i koncepcja modernizacji Parku Kopernika w Tczewie
  22. Marta Tomiak - Koncepcja zagospodarowania terenu przy pętli tramwajowej Zawady w Poznaniu
  23. Paula Trzebiatowska - Koncepcja rewaloryzacji parku miejskiego w Gniewie w województwie pomorskim
  24. Alicja Turakiewicz - Koncepcja systemu terenów rekreacyjnych w zachodnim klinie zieleni Poznania
  25. Dobromiła Warchołek - Koncepcja zagospodarowania fragmentu parku na Osiedlu Tysiąclecia w Poznaniu
  26. Anna Zozulińska - Analiza stanu aktualnego zagospodarowania i koncepcja kształtowania terenu osiedla przy ulicy Wschodniej w Luboniu

2016  

  1. Amelia Anna Bragun - Zieleń jako tworzywo kształtujące wizerunek miasta i ulicy – projekt form i układów zieleni wzdłuż fragmentu ul. J. H. Dąbrowskiego w Poznaniu
  2. Aleksandra Baranowska - Koncepcja zagospodarowania terenu przy Szkole Podstawowej im. Księdza Jana Twardowskiego w Żydowie
  3. Agnieszka Błońska - Ocena stanu istniejącego oraz projekt koncepcyjny zieleni na terenie Chwaliszewa w Poznaniu
  4. Agnieszka Budnik - Między przestrzenią publiczną a prywatną – koncepcja zagospodarowania fragmentu kwartałów w obrębie ulic Rossevelta, Adama Mickiewicza, Poznańskiej, Bukowskiej
  5. Agata Budzyńska - Koncepcja zagospodarowania wnętrz międzyblokowych na osiedlu Dębina w Poznaniu ze szczególnym uwzględnieniem potrzeby rekreacji osób starszych
  6. Justyna Fornalik - Analiza wykorzystania rekreacyjnego Parku Sołackiego w Poznaniu
  7. Klaudia Graczyk - Koncepcja zagospodarowania terenu wokół Kościoła Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej w Lesznie
  8. Ewa Grunt - Koncepcja zagospodarowania ogrodu przydomowego w Złotnikach koło Poznania w 3 różnych stylach ogrodowych
  9. Paula Guszczak - Koncepcja zagospodarowania terenu przy szpitalu MSW przy ul. Adama Wrzoska w Poznaniu
  10. Paulina Karczewska - Koncepcja rewaloryzacji parku założenia dworsko-parkowego w Stążkach (gm. Świekatowo)
  11. Miriam Kaźmierczak - Koncepcja kształtowania i ochrony krajobrazu jako elementu projektu odnowy wsi Tomice
  12. Katarzyna Konopka - Projekt koncepcyjny zagospodarowania terenu wokół Zalewu w Rydzynie
  13. Marta Korzuchowska - Koncepcja modernizacji Parku Czarneckiego w Poznaniu
  14. Paulina Kowalska - Zagospodarowanie zielenią terenu przy boisku sportowym „Orlik” w Kramsku ( województwo wielkopolskie )
  15. Agnieszka Lachowicz - Waloryzacja krajobrazu gminy Kaźmierz
  16. Sylwia Łęt - Koncepcja zagospodarowania ogrodu w Skulskiej Wsi koło Kruszwicy na potrzeby agroturystyki
  17. Kinga Maria Ulatowska - Koncepcja zagospodarowania ternu przy ul. Ewangelickiej w Poznaniu
  18. Klaudia Matela - Koncepcja estetyzacji wokół Sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Paczkowie
  19. Joanna Nawrocka - Koncepcja rewaloryzacji wybranego fragmentu przestrzeni publicznej na terenie dzielnicy Grunwald w Poznaniu
  20. Kinga  Nowak - Projekt koncepcyjny zagospodarowania klina zieleni pomiędzy aleją Armii Poznań a ulicą Księcia Mieszka I w Poznaniu
  21. Sara Owczarek - Koncepcja rewaloryzacji otoczenia pałacu w zabytkowym parku w Mieczownicy, w województwie wielkopolskim
  22. Magda Pławsiuk - Koncepcja rewaloryzacji Rybakówki w Gorzyniu
  23. Katarzyna Roszyk - Przestrzeń osiedla modernistycznego i problemy na przykładzie Osiedla Czecha w Poznaniu
  24. Klaudyna Rut - Miejsce pamięci – projekt krajobrazowego upamiętnienia przeszłości na przykładzie obozu jenieckiego w Czarnem, w województwie pomorskim
  25. Katarzyna Seliga - Koncepcja ogrodu rekreacyjnego na terenie gospodarstwa agroturystycznego w Oporzynie (województwo wielkopolskie)
  26. Alicja Tomczak - Koncepcja rewaloryzacji zabytkowego Cmentarza Ewangelickiego w Czempiniu
  27. Karolina Urban - Koncepcja zagospodarowania terenu przy Selezjańskiej Placówce Wsparcia Dziecka i Rodziny im. Św. Rodziny w Pleszewie
  28. Iwona Wesołowska - Koncepcja rewaloryzacji parku w Niechanowie w powiecie Gniezno
  29. Joanna Woś - Koncepcja zagospodarowania parku w Kargowej, w województwie lubuskim

2017

  1. Joanna Bartkowiak - Koncepcja zagospodarowania parku w Mieszkowie, koło Jarocina
  2. Paulina Gauza - Koncepcja zagospodarowania terenu wokół Przedszkola "cztery Pory Roku" w Rokietnicy
  3. Joanna Haegenbarth - Koncepcja zagospodarowania zielenią terenu za budynkiem Instytutu Fizyki Molekularnej Polskiej Akademii Nauk, przy ulicy Smoluchowskiego 17 w Poznaniu
  4. Ewa Imbierowicz - Utracone tereny zieleni na przykładzie Konina i projekt koncepcyjny zagospodarowania wybranego fragmentu miasta
  5. Karolina Kamińska - Koncepcja zagospodarowania fragmentu terenu przy przeciwpowodziowym zbiorniku retencyjnym w Połczynie-Zdroju
  6. Karolina Klockowska - Koncepcja zagospodarowania punktu widokowego – Wzgórze Adelajdy w Siedlisku, w województwie lubuskim
  7. Nadia Kołda - Koncepcja ogrodu hirtiterapeutycznego na terenie Ośrodka Adopcyjno-Opiekuńczego przy Alei Wielkopolskiej 21/25 w Poznaniu
  8. Marta Koncewicz - Koncepcja zagospodarowania zielenią terenu na Osiedlu 1000-lecia w Jarocinie
  9. Katarzyna Kucharska - Analiza i wytyczne do zagospodarowania otoczenia centrów handlowych na terenie Poznania i okolic
  10. Karolina Kuś - Parki kieszonkowe jako element zielonej infrastruktury Poznania
  11. Katarzyna Mądrachowska - Koncepcja zagospodarowania dawnego cmentarza ewangelickiego w Sierakowie
  12. Justyna Nowak - Koncepcja ogrodu w stylu japońskim na terenie zespołu dworsko-parkowego w Godurowie
  13. Piotr Nowak - Koncepcja zagospodarowania terenu przy ul. Panny Marii w Poznaniu
  14. Martyna Pietruszyńska - Koncepcja zagospodarowania zielenią terenu przy Zespole Szkół im. Powstańców Wielkopolskich we wsi Wilkowyja, koło Jarocina
  15. Izabela Piękna - Waloryzacja i koncepcja zagospodarowania wybranego fragmentu parku Miejskiego w Kaliszu
  16. Aleksandra Sikorska - Koncepcja zagospodarowania terenu przy Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Oskara Bielawskiego w Kościanie
  17. Joanna Sotek - Koncepcja zagospodarowania terenu Parku Edukacji Przyrodniczej ze Schroniskiem dla zwierząt w Przyborówku, w województwie wielkopolskim
  18. Tomasz Krzysztof Stachowski - Koncepcja rewaloryzacji zespołu zamkowo-ogrodowego w Rydzynie
  19. Ewa Tomczak - Formy rustykalne w przestrzeni Poznania - koncepcja zagospodarowania kliku fragmentów miasta
  20. Natalia Ziółkowska - Koncepcja zagospodarowania terenu przybrzeżnego rzeki Warty wzdłuż ulicy Panny Marii w Poznaniu

 

konkurs fotograficzny 1 2019

Prace malarskie studentów AK III ROK

Zaliczenie z Technik Graficznych

Vw logoWOAK1