Konferencja Naukowa "Rolnictwo XXI wieku - problemy i wyzwania"

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam  na II Konferencję Naukową: „Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania”,  która odbędzie się w dniach 28 - 29 marca 2017 roku

w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Krzyżowej. Tematyka konferencji obejmuje naukowe i praktyczne zagadnienia związane z rolnictwem, rozwojem nowoczesnych technologii, systemów oraz rozwiązań stosowanych w rolnictwie.

Przesyłam Komunikat, w którym znajdziecie Państwo informacje na temat konferencji. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: www.konferencja-rolnictwo.pl

Prosimy o rozpowszechnienie informacji o naszej Konferencji wśród wszystkich potencjalnie zainteresowanych osób.

Z poważaniem,
Przewodnicząca Komitetu Naukowego
dr hab. inż. Deta Łuczycka, prof. nadzw.