Promocja WOAK na imprezie „Przeszłość-przyszłości. Żniwa i dożynki” w Muzeum w Szreniawie

W ostatnią niedzielę sierpnia bieżącego roku w Muzeum Rolnictwa w Szreniawie odbyła się impreza plenerowa pod hasłem: „Przeszłość - przyszłości. Żniwa i dożynki”.

Zgromadziła ona bardzo liczne grono uczestników, którzy mogli obejrzeć sprzęty żniwne oraz tradycyjne obrzędy związane z corocznymi dożynkami. Ponadto były pokazy pracy dawnymi młocarniami, sposobów wiązania snopów czy zwózki zboża zaprzęgiem z udziałem wołów. Nie zabrakło też występów polskich i zagranicznych zespołów ludowych, jak również atrakcji dla najmłodszych. Festyn był okazją do promocji Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu naszej Uczelni. Paweł Grabarczyk z Katedry Warzywnictwa, w koszulce z logo UP, miał na stoisku, obok owoców czterech odmian pomidora gruntowego, baner oraz ulotki z informacją o studiach i rekrutacji na WOAK.

Anna Zaworska, Katedra Warzywnictwa, 2017

Fot. J. Grabarczyk

Targi pracy 2017

Zrobione w Gimpie (Prace na zaliczenie AK)

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online